VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 June 2021 00:30:00

0 Yorum

Kez Okundu.

Tatlıoğlu: Omuzlarımızda hepimizin sorumluluğu var

İYİ Partili İsmail Tatlıoğlu: Omuzlarımızda hepimizin sorumluluğu var

İYİ Partili İsmail Tatlıoğlu: Omuzlarımızda hepimizin sorumluluğu var

 

Bursa'da partililerle buluşan İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu "Yürüyoruz, nereye? Türkiye'de iktidara. Biz başaramazsak Türkiye başaramayacak. Omuzlarımızda hepimizin sorumluluğu var. Biz başaracağız ki Türkiye başaracak" dedi.

İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi’nde teşkilat buluşmasında yaptığı konuşmada, iki gündür Bursa'da çeşitli temaslarda bulunduklarını söyledi.

"KIYMETTE 10 BİN KADROYA İHTİYACI VAR"

İYİ Parti'nin çalışmalarının nasıl karşılık bulduğunu Bursa'da en üst düzey kurumlarda gördüklerini belirten Tatlıoğlu, "Bir siyasi partinin Türkiye ve Bursa analizini hayretle dinlediler ve AK Parti sonrasına çalışan bir İYİ Parti'yi böyle anladılar. Türkiye'yi yönetmek isteyen siyasi partinin her biri en az lider dengi pozisyonunda kıymette 10 bin kadroya ihtiyacı var. Azız ama çoğalacağız ve yönetmeye hazırlanan bir parti çoğalmalı, çoğalıyoruz. Çalışmalı, çalışıyoruz" diye konuştu.

 

Tatlıoğlu, Hun İmparatoru Atilla'nın liderliği üzerine Amerikalı bilim adamının yaptığı doktora çalışmasını okuduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"YÜRÜYORUZ, NEREYE?"

"Atilla, 'Aranızda farklı sesler çıkaranlara sabredin. Onlar hain değildir. Özellikle doğruyu onlardan çıkarın' demiş. O nedenle hepimiz daha ilerisi için farklı konuşan arkadaşlarımıza biraz daha kulak kabartacağız. Biz başta olmak üzere Sayın Genel Başkanımız başta olmak üzere bunu yapacağız ve yapıyoruz. Atilla ayrıca, 'Hunların sorunları oturup konuşmakla çözülmez.

 

Bir istikamet verilir, hem o hedefe varılır hem sorunlar çözülür' demiş. Biz oturup konuşacak, kendi kendimize sohbet edecek partiyiz ve yapmıyoruz. Yürüyoruz, nereye? Türkiye'de iktidara. Biz başaramazsak Türkiye başaramayacak. Omuzlarımızda hepimizin sorumluluğu var. Biz başaracağız ki Türkiye başaracak."

 

 
https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER