VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 July 2023 02:22:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Şüheda Sadakat Vefat Etti

İrlanda'lı Sanatçı Şüheda Sadakat Vefat Etti.

H24/ Yaşam Müzik 

5 yıl önce İslam'ı seçmişti: Dünyaca ünlü şarkıcı Şüheda Sadakat vefat etti

Beş yıl önce İslam dinine ihtida ederek Şüheda Sadakat adını alan İrlandalı ünlü şarkıcı Snead O'Connor vefat etti. 5 yıl önce İslam'ı seçmişti:

Dünyaca ünlü şarkıcı Şüheda Sadakat vefat etti.

le News Sayfamız Beş yıl önce İslam dinine ihtida ederek Şüheda Sadakat adını alan İrlandalı ünlü şarkıcı Snead O'Connor vefat etti.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Sinead O'Connor ismiyle tanınan, Müslüman olduğunu duyurduktan sonra Şüheda Sadakat ismini alan İrlandalı ünlü kadın şarkıcı 56 yaşında hayatını kaybetti. Şüheda Sadakat'in ailesi tarafından yapılan açıklamada, "Sevgili Sinead'ımızın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz." ifadesine yer verildi. 90'larda dünya çapında ünlendi "Nothing Compares 2 U" şarkısıyla 90'lı yıllarda dünya çapında ün kazanan, solo albümlerinin yanı sıra adını yardım konserleriyle de duyuran Sadakat bugüne kadar 10 albüm çıkardı.

Sadakat, 2018'de Müslüman olduğunu duyurarak, "Müslüman olduğum için gurur duyuyorum. Bu, her akıllı ilahiyatçının doğal olarak varacağı bir sonuç.

Tüm kutsal yazıtlar bizi İslam'a götürüyor. İslam tüm diğer kutsal kitapları gereksiz kılıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Adını "Şüheda Sadakat" olarak değiştirmişti İrlandalı şarkıcı Müslüman olduktan sonra yeni bir isim alacağını ve bundan böyle "Şüheda Sadakat" adını kullanacağını belirtmişti.

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER