VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 September 2023 09:28:46

0 Yorum

Kez Okundu.

Kerimandan Ebrar’lara Sevinin Başlar Yüksekte

Kerimandan Ebrar’a Şampiyonlar Sakallı Hüsnüler

H24/ Talip AKSOY

Bilge Kral Aliya İzzet Begoviç ''Savaş ölünce değil, Düşmana  benzeyince

kaybedilir. Çünkü düşmana benzemekten başka daha zelil bir kayıp yoktur.''

Halk olarak milliyiz, milliyetciyiz kahramanlık destanında kimseye yer vermeyiz. Osmanlı torunlarıyız yedi düvele karşı savaşmış Nene hatunlar, Seyit onbaşılar şerife bacılar menemewde kubilaylar, canakkkalede destan kahramanı gazi ve şehitlerimiz var hani!

En son Kıbrıs zaferimiz, 28 Şubat zulmümuz ve 15 Temmuz ile Tarihi bir Destanımız var hani! Mermiye tanka kafa atanlarız...

Sokak röportajlarında, İslam’ın şartını, gusül abdestini vel hasılı kelam Fatiha okumasını bilmeyen bir toplum olduk.

Yüzde 89 Müslüman olan kimlikte müslümanlığımızı sağolsun Akp hükümeti yeni kimliklerle din ibaresini de kaldırdı. Güya İslam ülkesiyiz 7 düvele karşı verilmiş bir savaşımız var.

Kahramanlik destanlarımız  var... Nene hatunlar şerife bacılarımız var, Sütçü imamlarının,  halil ibrahimlerimiz var, Seyid onbaşılarımız hani Havran da var... Bu kadar isim ve isimsiz destan kahramanları neden unca mücadeleyi yaptı.

Bir güzellik yarışmasına katılan Keriman Harise. Ebrar basketbolcu ve eşcinsel birisi olduğu yazılıp çiziliyor Ve anormal hareketlerini de her platformda yapmaktan geri durmayan bir sporcu Milli olunca kutsal her şey heryol herkes onlar dokunulmazlardır hani. Ağzı belden aşağı çalışan botokslo i. derici keza sahnede magazinlerde her alanda rezillikleri ile ön planda ve Eski meclis başkanı ve Birlik vakfının kurucusu İsmail Kahraman tarfından ödül verilmişti.

Bunca Kurtuluş savaşı Neden Verildi

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Sporcu gereksiz beyanlar yapmaya devam ediyor siyasi üslupla yazıklar olsun? Dün Keriman Halis'i Dünya Güzeli seçip ardından "Osmanlı'dan şimdi öcümüzü aldık" diye sevinenlerle Bugün eşcinsel Ebrar'ı öne çıkarıp "Milli" adı altında kupa verenler aynı! Ama bizim Müslümanlar tebrik etmekle ve gurur duymakla meşgul!

Senin haram kıldığını güzel gösterenlerden Razı Değilim.. mustafa kemalin sporcu ile ilgili sözleri e bakınca ben sporcunun çevik ve atılgan olanını severim sözleri eksik mi acaba! Lgbtli sanatçı, eşcinsel sporcu’yu unuttumu Ulu Önder Acaba!

Neyseki hep bunlar CHP nin suçu iktidarda onlar var biz ise muhalefetteyiz halen, narkozuyla uyumaya devam ediliyor. Hem hükümetten hemde avrupadaki dış güç diye bilinen cluplerden destekler sağlanan bu kesimler maalesef etkin ve sansasyonel olarakta gündemde kalabiliyorlar. Milliyetçi mukaddesatçı ümmetci diye hefefleri olan partiler ve yapılar maalesef hep yalancı ve sözleri başka amelleri başkadır.

Akp’nin budra şekeri içen gençlerinden, bir yığın ahlaksızlık yapan kadın erkek partilileri mi desek, ülkücü diye gezinen ama herturlu sapkınlığı, çek seneti, haracı ve yapanlar ümmetçi diye hertürlü ulusal Kemalistler gibi gezinen işin göbekli hüsnüler başı örtülü! Beyni çıplak yeni yetme tesettürlü Kerimanları  maalesef sus pus olmuşlar

Zor zamandan geçmekteyiz. Bu ekonomik sıkıntılar Allahtandır, şükredin, sabredin,asgari ücrete bol bol dua ederek geçinin diyen diyanet ve sapkın hocalar! 

Maalesef meseleyi sulandırmaktan başka bir manaya gelmiyorlar. Toplumda Ensest vakalar, giyim kuşam, Ahlaksızlık, diz boyu ve bu konuda siyasetten diyanete sivil toplum örgütlerinden hiç bir tepki gelmiyor.

özenilen Avrupadan Maalesef Okullarda kısa şort ve mini etek yasaklanırken biz de islamcılığın iktidarında avrupadan daha cömert daha cesur kadınlarımız ve kızlarımız var....

Kalbimiz temiz yatak kıyafetınden de öteye daha alçakça giyinip süslenir ve her alanda güya başarılıyız. o Yüzden Necip Fazılın Bir grnçlik hayali onun öğrencisi olduklarını iddia eden sekülerci muhafazakar mukadesatçıların televizyon kanalalrı, medyası, partilerinin adamları geyler gibi giyinen tarzda, kadınlar ise farz yerine tarzlarıyla kendi bedenlerini teşhir ediyorlar.

Necip Fazıl bu günleri görmüş ki sevinin Başlar yüksekte demiş herhalde. Zifiri karanlıkta ak sütün içinde ki ak kılı fark edecek kadar  gözü keskin bir gençliği bu olsa gerek  diyoruz.

Allah bu toplumu kendine gelen, sapkınlıktan fuhiyattan ve narkozlu hüsnü ve hüsniyelerin cehaletlerinden korusun. Amin Vesselam

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER