VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 November 2021 17:46:46

0 Yorum

Kez Okundu.

Türkkan Özür Diledi

İYİ Parti Milletvekili Türkkan özür diledi

H24/ SİYASET

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, Bingöl'de esnaf ziyareti sırasında Genel Başkan Meral Akşener'e tepki gösteren ve şehit yakını olduğunu söyleyen kişiye müdahale edip küfür ettiği iddia edilmişti önce küfür olayını yalanlayan Türkkan, daha sonra sosyal medyadan yayınladığı video ile 'Genel Başkanımız başta olmak üzere bütün kadınlardan özür diliyorum' dedi.

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan'ın partisinin Bingöl ziyareti sırasında Genel Başkan Meral Akşener'e tepki gösteren bir kişi ile tartıştı.

Tartışma sırasında Türkkan'ın şehit yakını olduğunu söyleyen kişiye sinkaflı küfür ettiği iddia edilmişti. Türkkan öncelikle sosyal medya hesabından "Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener'e sosyal medyada küfür ettiği için ceza alan bir provokatöre bırakın herhangi bir kötü ifadeyi, aksine kendisine sarılarak birlikte yürüdüğüm halde bu kez “ağır küfür etti” diye yayınlamışsınız" şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

 

 

Türkkan özelllikle sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine yeni bir paylaşım yaparak çektiği videoyu yayınladı. Küfür olayını kabul eden Türkkan, 'kötü sözler söylemişim' diyerek herkesten özür diledi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

'GENEL BAŞKANIMIZ BAŞTA OLMAK ÜZERE BÜTÜN KADINLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM'

Türkkan özür videosunda "Meral Akşener'e sosyal medya yoluyla hakaret ve küfür eden bir vatandaş yolumuza çıkarak şimdi burada ifade etmek istemediğim bir takım lafları söylemeye devam etti. Bende onu o kalabalıktan uzaklaştırmak isterken ciddi küfürlere maruz kaldım onların bir kısmı o videoda yoktu. Hatta söyledim 'küfür etme' diye ikaz ettim. Netice itibariyle gelinen o sinir gerginliği, o sıkıntılı durum sonucu hiç yapmamam gereken bir şey yapmışım, hakaret etmişim, kötü sözler söylemişim bunlar hiç doğru olmayan bana da hiç yakışmayan ifadeler bunun da farkındayım" dedi.

 

Türkkan "Ben o yüzden başta bütün milletimizden, bir kadın olması hasabiyle Genel Başkanımız başta olmak üzere bütün kadınlardan partililerimizden arkadaşlarımdan da özür diliyorum doğru bir iş değildi, yanlış bir işti ama o sinir gerginliği atmosferin getirdiği belki de fazla bir heyecan doğru olmayan bana da hiç yakışmayan doğru bulmadığım herkesi yadırgadığım bu konuda böyle bir hata yapmaya sevk etti, tekrar bütün milletimizden özür diliyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın Bingöl'de bir vatandaşla girdiği diyaloğu kınayan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik "Gazi Meclis'imizin üyesi bir milletvekilinin bir şehit ailesine hakaret etmesini ve küfretmesini şiddetle kınıyoruz. Bu asla affedilmeyecek bir çirkinliktir" ifadelerini kullanmıştı.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER