VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 September 2023 07:24:12

0 Yorum

Kez Okundu.

Özgür Özel Adaylığını Açıklıyacak

Özgür Özel, Cuma günü CHP Genel Başkanlığına adaylığını hangi mesajlarla açıklayacak?

CHP Grup Başkanı Özgür Özel, CHP’nin Kasım ayı başında yapılması planlanan 38. Olağan Kurultayı’nda genel başkan adaylığı için Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı yarışma kararı aldı. Özel, adaylık kararını Cuma günü, CHP Genel Merkezi’nde düzenleyeceği basın toplantısıyla resmen ilan edecek.

Adaylık kararı ilanı öncesinde dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Özel, “nasıl bir CHP” istediğine ilişkin “tutum belgesi”ni de kamuoyuyla paylaşacak. Yakın çevresine göre “değişimin adayı” olarak adaylığını açıklayacak olan Özel, tutum belgesiyle, “CHP’nin mirasına sahip çıkan, partinin örselenen kimliğini yeniden ayağa kaldırmayı hedefleyen bir gelecek projeksiyonu” çizecek. “Kazanma umudu”nun farklı kanatları bir arada tuttuğu CHP, seçim yenilgisinin ardından çok parçalı bir görüntüyle 38. Olağan Kurultay’a gidiyor.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

24 Temmuz 2020’de, “iktidar” temasıyla gerçekleştirilen 37. Olağan Kurultay’da, rakiplerinin aday olmak için yeterli imzayı toplayamaması nedeniyle, bir anlamda “rakipsiz” kalan Kılıçdaroğlu, bu kez partide yükselen güçlü “değişim” talebine karşı mücadele edecek.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER