VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 20 February 2024 21:32:26

0 Yorum

Kez Okundu.

Metin Yüksel Anılacak

ŞEHİD AKIINCI LİDE  ANILACAK
H24 / Etkinlik

Şehidimiz Metin Yüksel'i anıyoruz!

23 Şubat Cuma günü Fatih Camii'ndeyiz Şehit Metin Yüksel Platformu her yıl olduğu gibi bu yıl da pek çok STK’nın katılımıyla ortak bir karar alarak şehadetinin 45. yılında Metin Yüksel'i anacak. Şehidimiz Metin Yüksel'i anıyoruz! 23 Şubat Cuma günü Fatih Camii'ndeyiz

Şehit Metin Yüksel Platformu her yıl olduğu gibi bu yıl da pek çok STK’nın katılımıyla ortak bir karar alarak şehadetinin 45. yılında Metin Yüksel'i anacak. Platform sekreteryasından alınan bilgiye göre 23 Şubat 2024 Cuma günü Fatih camiinde buluşularak namaz sonrası Filistin şehitleri için gıyabi cenaze namazı kılınacak. Ardından Metin Yüksel'in şehit edildiği yerde anma toplantısı ve basın açıklaması yapılacak. Daha sonra şehidin Edirnekapı’daki kabrine doğru yürüyüş yapılacak.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Bu yılki yürüyüş Filistin ve Gazze direnişine atfedilecek. Yürüyüşte Filistin bayrakları dalgalandırılacak ve Aksa Tufanı’na destek sloganları atılacak.

Platform sekreteryasından yapılan açıklamada “Şehadet İkliminde soluklanmak ve şehitlerimize olan vefa borcumuzu ödemek üzere yapacağımız programa tüm bacı ve kardeşlerimizi davet ediyoruz” denildi. 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER