VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 October 2023 12:24:56

0 Yorum

Kez Okundu.

Beg Basınç Global SODEX 2023 Fuarına Katıldı

Beg Basınç Global SODEX 2023 Fuarına Katıldı

H24/ Ekonomi / Fuar

Yerli ve Dünya markası bir çok ürünün sergilendiği parçalar İstanbul Fuar alanında   sergilendi.

ISK-Sodex, 1 milyar $’lık ticaret hacmi yaratacak

İki yılda bir iklimlendirme sektörünü bir araya getiren ISK-Sodex İstanbul Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bu yıl yaklaşık 1 milyar dolarlık ticaret hacminin yaratılmasının hedeflendiği fuarda, çevre dostu, enerji geri kazanımlı ve yüksek verimli sürdürülebilir ürünler öne çıkarıyor.

 

İklimlendirme, klima , şu tankları , kazanlar, Jakuzi, kombi gibi bir çok ürün fuarda yenilikleri ve ürettikleri son teknolojik faaliyetlerini sergilediler.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

 

Başarılı markalar ve sektörün yerli ve gelecek Vaad eden firmalarından Beg Basınç Global markasıyla Yönetim Kurulu Başkanı Bülent ARSLAN ve  Yönetim Kurulunun üyeleriyle  sektörü ve Beg Basıncı Konuştuk.

 

 

Açılışta konuşan Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, bakanlık olarak ihracatta katma değeri yüksek, yüksek teknolojili ürünlere odaklanarak, ihracat süreçlerini başta markalaşmaya, tasarıma, etkin tanıtıma, küresel tedarik zincirlerinde etkin şekilde yer almaya yönelik faaliyetler olmak üzere her adımda desteklediklerini bildirdi.

İSİB Başkanı Mehmet Hakkı Şanal ise dünyada yaşanan gelişmeler sonucunda Yeşil Mutabakat ve Paris İklim Anlaşması’na yönelik ülkemizde de birçok değişikliğe imza atmaya başladıklarını söyledi.

Şanal, “Hem enerji verimliliği hem de ihracat noktasında gelecek hedeflerimizi belirledik. 2028 yılında 10.6 milyar dolarlık ihracata ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER