VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 29 March 2020 02:20:32

0 Yorum

Kez Okundu.

Vekilin oğlundan skandal ‘Covid-19’ paylaşımı

Vekilin oğlundan skandal ‘Covid-19’ paylaşımı

GÜNDEM 》SAĞLIK》 SIYASET

AKP’li vekilin oğlundan skandal ‘Covid-19’ paylaşımı! Sözcü’ye konuştular AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in oğlu Namık Tamer, sosyal medyadan ‘Covit-19 test kiti ön siparişi alınır’ paylaşımı yaptı.

Baba-oğul Tamer, SÖZCÜ’ye konuştu ve özür dilediler. AKP’li vekilin oğlundan skandal ‘Covid-19’ paylaşımı! Sözcü’ye konuştular AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in oğlu Namık Tamer, sosyal medyadan ‘Covid-19 test kiti ön siparişi alınır’ paylaşımı yaparak bir skandala imza attı. 

Namık Tamer ölümünden “Covid-19 rapid test için ön sipariş alınır. Lütfen iletişime geçiniz” yazan bir ilaç fotoğrafı paylaştı.

Skandala imza atan 25 yaşındaki Namık Tamer daha sonra özür diledi ve SÖZCÜ’ye şunları söyledi: “Bu paylaşımı yanlışlıkla yaptım. Benim böyle bir ticaretim yok, beni tanıyanlar da bunu bilir. Bu konuda hiç bir alış-verişim olmadı. Böyle bir duruma sebebiyet verdiğim için herkesten özür diliyorum.

” BABA TAMER: ÇOK YANLIŞ!

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Baba, AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de skandal paylaşıma tepki gösterdi. Yapılan paylaşımın yanlış olduğunu belirten Tamer, SÖZCÜ’ye şunları söyledi:

* Bu paylaşımdan son derece üzüntü duydum. Ülkemizin içinde bulunduğu pandemiden kurtulmak üzere herkes yek vücut mücadele ederken, oğlum tarafından gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan bir paylaşım yapılmış.

* Ben öncelikle bir hekimim ve covid-19 salgının ne denli tehlikeli ve ölümcül olduğunu biliyorum. Bu konuda bir tebessüme dahi yol açabilecek söylemde bulunulmasını tasvip etmem.

* Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek söylemlerden kaçınılmalı. Aksi yönde hareket eden de kim olursa olsun kanunlar önünde sorumluluğunu üstlenmesi gerekir.

* Ne şahsımın ne oğlumun ne de Tamer ailesinden herhangi birinin test kitlerinin satışı, aracılığı konusunda hiçbir faaliyeti yoktur.

Sözcü’den Veli Toprak

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER