VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 April 2021 00:24:27

0 Yorum

Kez Okundu.

Sporcular Başarıyla Tatso’yu Ziyaret Etti

Sporcular Başarıyla Tatso'yu Ziyaret Etti.

H24/Bitlis/Spor/Ticaret odası

Antalya'da Derece yapan sporculardan Tatso Başkanına ziyaret Antal’ya Kemer’de düzenlenen Kickboks Avrupa Kupası Şampiyonasından derece ile dönen sporcular Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ’ı ziyaret etti.

28 ülkeden yaklaşık bin 500 sporcunun katıldığı şampiyonaya Bitlis’i temsilen gençler ve büyükler kategorisinde 1’i bayan toplam 9 sporcu ile katılım gösteren Tatvan’lı sporcular şampiyonada büyük başarılar elde etti.

Şampiyonaya büyükler kategorisinde katılan sporculardan Turgut Dağdağan birinci, gençler kategorisinde katılan sporculardan Seyit Ali Arıcı ve Serhat Demir ikinci olurken, büyükler kategorisinde katılan sporculardan Mehmet Yalçın ve Hasan Eripek ile gençler kategorisinde katılan sporculardan Emir Közenk ise üçüncü oldu.

 

Odamızın da katkılarıyla katıldıkları şampiyonadan 1 birincilik, 2 ikincilik ve 3 üçüncülük ile dönen sporcular Tatvan Gençlik ve Spor Müdürü Erkan Doymaz, Müdür Yardımcısı Mehmet Kara ve Antrenörleri Ömer Uğur ile birlikte Oda Başkanı Bilal Adabağ’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ, elde edilen başarıdan ötürü tebrik ve başarı dileklerini iletti.

Tatvan Gençlik ve Spor Müdürü Erkan Doymaz ise, destek ve katkılarından dolayı TATSO Başkanı Bilal Adabağ’a teşekkürlerini iletti. Öte yandan; sporcular tarafından Oda Başkanı Bilal Adabağ’a ziyaret anısına forma hediye edildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER