VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 07 May 2022 08:40:23

0 Yorum

Kez Okundu.

Soylu: Özdağ Saros, Operasyon Çocuğudur

Soylu: Özdağ Saros ve Operasyon Çocuğudur

H24/ Siyaset 

Soylu'dan Özdağ'a yanıt: Hayvandan aşağı bir adamdır, Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur

Soylu'dan Özdağ'a yanıt: Hayvandan aşağı bir adamdır, Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur Gündemde olan Gezi Parkı davası ve mülteci sorunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bakan Soylu, çok sert açıklamalara imza atarak, "Kaos planı içindelermiş...

Yeni Soros'u bekliyoruz. Yeni Soros'un Kavala'larını bekliyoruz. 15 Temmuz'da tamamlayamadığımız işi tamamlayacağız." derken, Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'ı da hedef alarak, "Bu hayvandan aşağı bir adamdır. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur." diye konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son günlerde Türkiye'deki göçmenlere yönelik tepkilere katıldığı TV programında yanıt verdi.

"SESSİZ İSTİLA FİLMİYLE TOPLUMU TAHRİK EDEN ÖZDAĞ'IN YAPTIĞI SOROS TAKTİĞİDİR

"Sosyal medyada gündem olan, "Sessiz İstila" kısa filmine tepki gösteren Soylu, "Bu bir edepsizliktir. Bir yalandır ve bunu ortaya koyup bunu sosyal medya üzerinden toplumu tahrik eden ve direk hükümeti hedef alan saldırı ile karşı karşıyayız. Ümit Özdağ'ın yaptığı Soros taktiğidir." dedi.

"200 BİN 950 SURİYELİ TÜRKİYE VATANDAŞI OLDU"

Türkiye'deki Suriyeli sayısını açıklayan Soylu, "Ülkemizde 3 milyon 762 bin 686 Suriyeli var. 200 bin 950 Suriyeli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oldu. 2017 itibaren Türkiye'deki Suriyeli sayısı artmıyor." diye konuştu.

ÖZDAĞ'IN TWEETİNE SERT ÇIKIŞ: HAYVANDAN AŞAĞI BİR ADAM

Soylu konuşurken Ümit Özdağ, "Soylu, Özdağ Soros taktikleri uyguluyor demiş. Soros taktiklerini kimin uyguladığını biliyoruz. Zafer Partisi, öğrenmesi gerekenleri Soros'tan deği, Toros'dan (Denktaş) ve onun temsil ettiği gelenekten öğrendi" mesajını paylaştı.

Özdağ'ın tweeti hakkında ifadeler kullanan Soylu, "Hiç adam yerine koymam. Kabul etmem; bunun söylerseniz toplantıyı terk etmem. Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu hayvandan aşağı bir adamdır. Bu kadar basit. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir." diyerek tepki gösterdi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER