VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 01 March 2020 00:48:51

0 Yorum

Kez Okundu.

Siyonizm Timsah Gibidir

SİYONİZM NEDIR?

Milli Görüş Lideri Merhum Başbakan Necmettin ERBAKAN 'a Hasret ve Minnet ile

Siyonizm timsah gibidir Siyonizm timsah gibi Siyonizmin dünyanın baş belâsı olduğunu söyleyen Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Siyonizm in dünya egemenliğini ele geçirmek için örgütlendiğini ifade ederek, terör olaylarının ve birçok suikastın ardında Siyonist odakların bulunduğuna dikkat çekti.

54. Hükümet Başbakanı ve Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Altınoluk ta halkla yaptığı sohbette, Siyonizm in dünya egemenliği için yaptığı çalışmalara dikkat çekerek 5765 sene önce Mısır da Kabala adlı bir Yahudi nin kendi fikirlerini Tevrat a sokarak kutsal kitabı tahrif ettiğini dile getirdi.

Siyonizm'i bir timsaha benzeten Erbakan, "Bu timsahın üst çenesi Amerika, alt çenesi Avrupa, kuyruğu da İsrail dir. Gövdesi de bütün Müslüman ülkeler dâhil diğer ülkelerdeki hükümetlerin bir kısmıdır. Bir kısım basın mensupları ve işadamları da Siyonizm in emrinde çalışan işbirlikçilerdir.

İşte bu timsahı oluşturan Siyonizm i mutlaka tanımalı ve tedbirlerimizi buna karşı almalıyız. Bulunduğumuz nokta böyle önemli bir noktadır" diye konuştu. 54 Hükümet Başbakanı ve Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Altınoluk ta halkla yaptığı sohbette, Siyonizm in dünya egemenliği için yaptığı çalışmalara dikkat çekerek 5765 sene önce Mısır da Kabala adlı bir Yahudi nin kendi fikirlerini Tevrat a sokarak kutsal kitabı tahrif ettiğini dile getirdi.

Bütün zulümlerin de bu kaynaktan beslendiğini ifade eden Erbakan, Yahudilerin de bu sebeple ibadet aşkıyla zulmettiğini söyledi. Yahudilerin ana inancının üç madde üzerine kurulu olduğuna dikkat çeken Erbakan, "Bunlardan birincisi, bunlar kendilerini üstün ırk olarak görürler ve diğer insanların da onlara hizmet etmek için yaratıldığını düşünürler.

İkincisi, bu durumu nazariyatta bırakmayarak gerçekleştirmek istemektedirler. Üçüncüsü, bunların gerçekleşmesi için önce dağıtılmış olan Yahudileri İsrail de toplamayı, sonra büyük İsrail i kurmayı, son olarak da Türkiye nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi ni ellerine geçirmeyi amaçlamaktadırlar.

Bunları gerçekleştirmeyi hedefleyen Siyonistler, ?Mesihimiz, kurtarıcımız yeryüzüne inecek. Davut Aleyhisselam ın tahtına Yahudi kralı olarak oturacak ve bizim dünya hâkimiyetimizi perçinleyecek. Böylece dünyanın efendisi olacağız ve dünya egemenliğimiz başlayacak inancına sahiptirler" diye konuştu. Yönetimi ellerinde tutmak istiyorlar

Millî Görüş Lideri Erbakan sözlerine şöyle devam etti: "El İslam ı ümmeti vahide buyruluyor Hadis- i Şerif te. Yani İslam tek bir ümmettir. Hepsi birbirinin kardeşidir. Bir tek topluluktur ve aynı gayeye inanan insanlardır.

Bir diğer Hadiste ise ? El küfrü milletin vahide buyruluyor. Yani küfür de tek bir millettir. Her ne kadar haritaya baktığımızda birçok ülke görüyorsak da bunlar aslında bir merkezden idare ediliyorlar. İşte bu merkezde Siyonizm dir.

Peki, Siyonizm nedir?

Demin söylediğim inanca inanmak demektir. 30 milyon insan buna inanıyorlar. Her zaman söylediğim gibi bunların hepsini bir meydana toplasanız ve her birini bir yere kaymakam olarak atasanız sayıları kaymakam olmaya yetmez.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Bunlar ne diyorlar?

Biz mi? Biz 5765 yıldır kabalaya inandık faizci bir kapitalist nizam kurduk. Bütün dünya bize çalışıyor. Doların üzerindeki piramitte gösterilmiş olan 13 katlı insan organizasyonunu kurduk. İsrail den olmayan insanları da Benî İsrail için çalıştırıyoruz. Para ve insan gücü bizim elimizde ve böylece dünyaya hâkim olacağız diyorlar."

Siyonizm e Müslüman Anadolu geçit vermedi Siyonistlerin bugüne kadar Hıristiyanlığı değiştirdiğini ve Protestanlığı kurduklarını ifade eden Erbakan, ABD de Evangelik tarikatına 90 milyon kişinin üye olduğunu ve bu üyeler arasında ABD devlet başkanlarının da bulunduğunu dile getirdi.

Siyonizm dünya egemenliği için önündeki en büyük engellerin Selçuklular ve Osmanlılar olduğunu ve bu şanlı ecdadın buna müsaade etmediğine vurgu yapan Erbakan, "Şimdi diyorlar ki, ? Bu sefer mutlaka büyük İsrail i kuracağız. İslam ı ortadan kaldıracağız ve dünyaya hâkim olacağız. Bu inançla çalışıyorlar. Bunun için Irak ı aldılar, Afganistan ı aldılar, bunun için Lübnan ı almak istediler. Fakat Hizbullah a mağlup oldular" şeklinde konuştu.

Terörün ardında da Siyonizm var İsrail in Hizbullah karşısında başarısız olmasından sonra ise Siyonistlerin AKP yi kullanarak Türk askerini Lübnan a gönderilmesini sağladığını ve asıl amacın ise Türk askeri ile Hizbullah arasında bir çatışma çıkararak, Hizbullah ın silahsızlandırılmasının Türk askeri tarafından sağlanması olduğunu söyleyen Erbakan, sözlerinin sonunda ise Siyonizm i bir timsaha benzetti.

Erbakan, "Bu timsahın üst çenesi Amerika, alt çenesi Avrupa, kuyruğu da İsrail dir. Gövdesi de bütün Müslüman ülkeler dâhil diğer ülkelerdeki hükümetlerin bir kısmıdır.

Bundan başka, bir kısım basın mensupları ve işadamları konumundadır. Bunlar Siyonizm in emrinde çalışan işbirlikçilerdir. İşte bu timsahı oluşturan Siyonizm i mutlaka tanımalı ve tedbirlerimizi buna karşı almalıyız.

Bulunduğumuz nokta böyle önemli bir noktadır. Dünyadaki her fesadın ardında Siyonistler vardır. Suikastlerin ardında Siyonistler vardır. Kennedy i onlar öldürdü. Bütün diğer suikastler bunların marifetleridir. Harp ve terör olayları bunların işidir.

Bunları bilmeden yolumuzu çizemeyiz. Biz milletimize bu gerçekleri anlatmaya çalışıyoruz" dedi.

 

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER