VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 14 April 2021 04:26:54

0 Yorum

Kez Okundu.

Şerefsizliğe bakınız

 

Uşak'ta bir Canı ve Serefsizliği

H24/Cinayet/istismar

Uşak’ta annesinin sevgilisi tarafından dövüldüğü ve beyin kanaması geçirdiği ileri sürülen Poyraz bebek yaşam savaşı verirken, saldırgan öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandı.

Bebekte cinsel istismar bulgusuna da rastlandı, sosyal medyadan tepki yağdı. Denizli Milletvekili ve CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, twitter hesabından, “Bugün 2 yaşındaki Poyraz’a bu şahıs tecavüz edip, şiddet uyguladı” paylaşımı yaptı. Poyraz bebeğin tedavisi Uşak Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde devam ediyor.

2 yaşındaki Poyraz bebeğe bebeğe tecavüz ve şiddet uygulamakla suçlanan Yaşar E. tutuklanarak Uşak Cezaevinde götürüldü

 İddialara göre Poyraz bebeğin muayenesi sırasında cinsel istismar bulgularına da rastlandı. Hem şiddet hem de cinsel istismara ilişkin bulguların doktor raporlarında yer aldığı ileri sürüldü.

Poyraz bebeğin annesinin saldırgan ile sosyal medya üzerinden tanıştığı ve bir aydır birlikte yaşadığı belirtildi. CHP’li Gülizar Biçer Karaca: ‘Yargı reformu’nun çürüttükleri yargı sistemini tamir etmek için olduğu anlaşılıyor

YAŞAR E. TUTUKLANDI

Uşak’ta annesinin sevgilisi tarafından darp edilip ağır yaralanan 2 yaşındaki Poyraz bebek yaşam savaşı veriyor. Cuma günü annesi tarafından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Poyraz bebeğin vücudunda darp izine rastlandı. Bebeğe annesi ile birlikte yaşayan Yaşar E. adlı kişinin sürekli şiddet uyguladığı ileri sürüldü.

Beyin kanaması geçiren Poyraz bebek yoğun bakımda yaşam savaşı verirken saldırgan Yaşar E. öldürmeye teşebbüs suçuyla tutuklandı. Yaşar E.’nin istismar, hırsızlık, yaralamadan bir çok dosyası bulunduğu bildirildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER