VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 05 March 2020 11:56:00

0 Yorum

Kez Okundu.

SERDAR DURER ENGİN ÖZKOÇ’U KINADI

Serdar DURER Engin ÖZKOÇ’u kınadı

Bitlis Beşminare Düşünce Akademisi Başkanı Serdar DURER, yaptığı basın toplantısı ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a hakaret eden CHP Grup Başkanvekili Engin ÖZKOÇ’u kınayan bir basın açıklaması yaptı.

DURER açıklamasında şunları ifade etti; Ülke olarak çok hassas bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde, CHP Grup Başkan Vekili hadsiz Engin ÖZKOÇ’u Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımıza yönelik sarf ettiği hakaret içeren cümlelerinden dolayı nefretle kınıyorum.

Farklı görüşte olabilirsiniz, Cumhurbaşkanımızı sevmek zorunda da değilsiniz, Hükümetin yaptığı en doğru işleri bile alkışlamak zorunda değilsiniz, fakat ülkenin Cumhurbaşkanına saygı duymak zorundasınız!

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Muhalefet Partisinin bir üyesi olup, Devletin en üst makamındaki birine saygısızca saldırmanız ve bunu böyle bir zamanda kargaşa çıkarmak için bilinçli bir şekilde yapmanızı görmezden gelemeyiz.

DURER sözlerine devamla; İçine düşülen bu garabet ile ilgili acilen işlem yapılmalı, TBMM’nin saygınlığına gölge düşüren bu saygısızlık muhakkak bir cezai müeyyide ile sonuçlanmalıdır. Şeklinde konuştu.

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER