VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 27 March 2022 20:01:21

0 Yorum

Kez Okundu.

Selman YÜCEL Hakk’a Yürüdü

Selman YÜCEL Hakk'a Yürüdü

H24/ Yaşam

İş insanı ve Saadet Partisi İstanbul il Yönetim Kurulu üyesi Selam Yücel kalp krizi geçirdi. Hayatını kaybetti.

 

TAZİYE Mesajları

Abdullah SEVİM

Yıllarca birlikte Milli Görüş davasını omuzladığımız Selman Yücel kardeşimin vefatını teessürle öğrendim. Rabbim kendisinden razı olsun. Mekanı cennet olsun. Ailesinin ve camiamızın başı sağolsun.

YENİAD

İnnâ Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Râciûn Genel Başkan Yardımcımız Kurucu üyemiz Selman YÜCEL başkanımız Rahmeti Rahmana kavuşmuştur. Merhum başkanımıza Allah'tan rahmet camiamıza ve ailesine sabrı cemil niyaz ederiz. Mekan’ı Cennet Makam-ı Âli olsun inşallah. 

Nagehan ASİLTÜRK

Kıymetli kardeşim Fatma Gülen'in muhterem babası, uzun yıllar kadın kolları sorumluluğumuzu yürütmüş olan değerli büyüğümüz Selman Yücel'in vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet; camiamıza ve ailesine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.

Bilal AY

Kıymetli büyüğüm Selman Yücel ağabeyin vefatını teessürle öğrendim. Mekanı cennet olsun inşallah.

 

Yeniad'da SelmanYÜCEL BAŞKAN VEKİLİ Teşkilatlanma ve Üye İlişkilerinden Sorumlu olarak görevlerde bulunuyordu.

Selman YÜCEL kimdir?

 1953 yılında Kayseri Bünyan'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Beşiktaş'ta tamamladı.

Kabataş Erkek Lisesi'ni bitirdi. Yıldız Üniversitesi Galatasaray Mühendislik Yüksek Okulu İnşaat Bölümü'nden mezun oldu.

Beşiktaş Fazilet Partisi ilçe Başkan yardımcılığı yaptı. Beykoz SAADET Partisi Belediye başkan Adayı olan Yücel, Yeniad iş adamları derneği dede yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

Beyaz Eşya sektöründe uzun süre faaliyette bulunan YÜCEL halen Serbest Müteahhitlik hizmetleri veren firmasında Ticari faaliyetlerine devam ediyordu.

Aktif siyasetle de ilgilenen YÜCEL, iki dönem Sultanbeyli Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüttü. Kayserili iş adamları derneklwrindede yönetici olarak görevlerde bulunmuştu. İngilizce bilen Yücel, evli ve beş çocuk babasıydı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER