VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 07 February 2022 00:27:40

0 Yorum

Kez Okundu.

Pardon Siyonistlerle Normalleşmek Mi?

Pardon! Siyonistlerle Normalleşmek Mi?

H24/ Talip AKSOY

Pardon Normalleşmek mi?

"İsrail’le örtünen çıplak kalır". Evet Sıradanlaşan, dünya için ahiretini satanların, artık düştükleri lagam çukurunda artık didine didine verdikleri tavizler ve yerine getirme adına ihanetleri de sebat eden  hainler için normal olan hareketlerdir..

Normalleşmek isteyenler ve bu siyonist çeteye göz yumanlar, Şeyh Ahmet Yasin'e Rantisi'ye Abbas Musevi'ye, Selahaddin el eyubiye, Abdülhamit ve Erbakan Hoca'ya ihanet edenlerdir.

1980 ve 1990 yıllarından tanıdığımız Eski radikal! Eski İslam(cı) eski Milli Görüş ‘çü artık her ne ise isimleri arkadaşların maalesef dirayetleri ve hassasiyetleri artık kalmadı. Kimi vekil, kimi başkan kimi idareci olunca koltuklar şirin geldi nefislere!

Kudüs ve Filistin ümmet derdi imanidir. Coğrafi ve öteki meselelere benzemez.

 Ekonomik kriz ile birlikte bölgedeki ülkelerle yakınlaşma sürecine giren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Mart ayında Türkiye’ye gelecek” dediği İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog ve bu kritik görüşme ile ilgili dikkat çekici bir haber İsrail medyasından geldi…

İsrail merkezli medya kuruluşları Yedioth Ahronot ve Ordu Radyosu, İsrail Dışişleri Bakanlığı’ndan üst düzey bir yetkilinin geçen ay Türkiye’ye geldiğini aktardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetini Tel-Aviv yönetimi henüz onaylamazken, İsrail Dışişleri Bakanlığı Genel Direktörü Alon Ushpiz’in Herzog’un olası ziyareti için hazırlık yapmak için Türkiye’ye geldiği ortaya çıktı.Erdogan ve Eşinin Covid-19 Rahatsızlıklarından dolayı da Herzog'un Reisi aradığı duyuruldu.

Kim ben mi? Diye gururlu kibirli siyasetçilerin STK pardon! Rtkların da, "biz Kudüs için şunu yaptık, bunu yaparız" Mecliste dostluk gurubu pozları veren kalıbı büyük ama işe yaramayan şahısların bir damal bile faydası Kudüs’e ve onun kutlu davasına faydaları yoktur. Sadece Filistin Kudüs üzerinden ekmek yerler.

Allah rahmet eylesin rahmetli "Erbakan Hoca’ya atılan iftiralar vardı . İsrail’le askeri ve bazı anlaşmaları yaptığı algısı ve iftirası "Erbakan hoca ev hapsindeydi,” talabeleri” tarafından Hoca israille anlaşma yaptı yalanına inanan sakallı hüsnüler, maalesef Erdoğan başkan ve akp'sinin Yahudi ile olan evliliğini halen bir flort gibi görmektedirler.

Erbakan’a iftira atarak alcaklar, Erdoğan ve akpsinin bu denli ticari, siyasi ve mavi Marmara gibi ihanet davasına halen suskun ve bön bön bakıvermekteler.

Simon pressi mecliste kürsüde konuşturan Kara, teodur Herzz'in mezarını ziyaret eden Tayyip Başkanın bu ziyaretlerini kimseler her nedense narkozlanarak görmezlikten gelmektedirler.

Normalleşmek mi demiştiniz?

Ne oldu da sorun oldu ve şimdi barışıyorsunuz ki, ey akp ve rtklar?

Mavi Marmara bir Erbakan mimarisi ve projesiydi, projenin sahibi ihh önceliğinde cemaatler, STK’lar ve dünya müslumanlarının yardım organizasyon şemasıydı. Gaye Gazze’ye olan ambargoyu delmek dünyayı bu zulme sessiz kalınmamasıydı

Mavi Marmara gemisi de Sarayburnu'nda Şehir hatlarına bağlı bir gemi idi, akp bu gemiyide ihh ya satmıştı. İhh öncülüğündeki bu hareket daha sonra İstanbul’dan kalkıp Antalya’ya oradanda yolcularını alarak Akdeniz’e hareket etmişti. Yolcular derken” milletvekilleri, Dilipak ve benzeri bir kaç kişi de son anda. Hareketten ayrıldılar. Daha sonra gemi bir alçak, hain ve kahpe saldırıya canlı canlı dünyanın gözü önünde uğradı. Sonuçta haydutluğun Terörizmin sonucunda Şehidler, gaziler ve mağdurlar oldu. Kimi ihh yöneticileri ve kimi artizler maddi olarak tazminat aldılar ve oturdular koltuklarına.

İsrail itibarını haydutlukla sürdürdü. Erdoğan yine one Munite gibi coştu bir vaziyet çıkardı kendisine ve sonuçta milletin tansiyonunu düşürdü. İsrail de daha sonra bir çok anlaşma ile Türkiye’ye bir çok gol yine attı. Başkenti Kudüs olan İsrail devleti diye bir anlaşma yaptı. İhh ve insanları terörist ilan etti. Tazminatı bile ödemedi, ihh sonra sustu susturuldu!

Mavi Marmara'dan dolayı Eyüp'teki Mevlevihanede  STK’lar keza hepbirlikte artık akp ne düdük çalarsa ona göre hoplayıp zıpladılar. Mavi Marmara gemisi hurdaya dönüştürüldü sonra satıldı..... Kimsenin de ne sesi ne sedası çıktı. Şehirlerin varisleri aileleri sadece gurur duydular azizleri ile...

Vekil diye gezinen showmenler, Çiğdem Topçuoğlu abla kadar yürekli ve dirayetli olmamışlardır.

Mavi Marmara diye bir dernek kuruldu ama bir ses ve icraatı yok. İsrail katil ve kandan beslenmiş bir vampir terörü ile asla uslanmaz arsız bir Amerika’nın gayri resmi çocuğudur. O ancak güçten ve kuvvetten anlar. Kınanmaktan Korkmaz, o kendisine ekonomik ve askeri olarak verilen mukavemetten çekinir. Geçen sene ramazan ayında Kudüs’e saldıran pis Siyonistler ve sapkın yahudi siyonlar Aksa'nin muhafızlarıyla karşı karşıya gelmişti. Kudüs’ten canlı yayınlarla ey Erdoğan gel seni bekliyoruz” sanki Teal ya Selahaddin, teal ya Erbakan yahut Abdülhamit” gibi çağırmışlar dı, ama Erdoğan'dan bir el işareti ey İsrail .... Derken İsrail’ reisi takmamış ve Son hamlede Kudüs’ün kılıcı havada İsrail’e aklını başından almıştı.

Sizin  beğenmediğiniz o şii ve ötekileştirdiğiniz İran ve Hamas füzeleriyle gökyüzünde hilal çizerek İsrail’e film gibi gösteri yaparak kudüsün sahipsiz olmadığını göstermişti. Gök kubbelerini ve sistemlerini çöpe çıkarak bu savştan sonra İsrail yalvara yalvara çekilmişti kudüs’ten. Evet normalleşmek siz normalmisiniz? 

Ey İslam ve Kudüs davasına ihanet içerisindeki satılık, alçak, namussuz, Arap şeyhleri, prensleri, kralları, bedevileri, ey ümmetin kanından geçinen hac umre Kudüs yurtlarından gelir elde edenler! Ey Kudüs ve Filistin ekmeğine yağ süren yalancılar, siyasetçiler Kudüs size oy kazandırmaz size oy kaybettirir.

İktidarda kalmak isterseniz kudusü unutun, sessiz kalın İsrail’i destekleyin ki sizde ömür boyu iktidarda kalın. 1979 konya Kudüs ve 1998 sincan Kudüs gecesi milli görüşe çok şeref katmış bir o kadar da zarar vermiştir. Erbakan Hoca’ya tekrar içerisinde bulunduğunuz Şubat şehidler ayı dolayısıyla rahmet diliyoruz. Erbakan hoca yok davası devam etmekte, ama devam edenlerin de bir çok derdi var, ekonomi, koltuk, entrikalar ve yozlaşan siyaset maalesef cılız ve sessiz kalınmaktadır.

AGD yine ses verdi ve Herzog’u protesto yaptı bu eylemler artık yeterli olmadığını siyasi iradenin bir söz ve eylem yapması  gerektiğini biliyoruz.

Siyasi irade de var olmak için siyasi ikballeri için sabah aksam biz yahudi ve İsrail dostuyuz şarkısını birlikte söylüyorlar zaten. Hahamlar ve teodur herzler Beştepede reisi ayinlerine katarak show yaptılar.

Erdoğan’ın herzogla isralle normalleşmesine kimler ve hangi sebepler dahilinde oluyor sizde anladınız. Onun için normalleşmek isteyenler gitsin olsunlar.

Yahudi ile dost olanlar  olsun,  ihanet edenler olsun,  kendi sütlerinin hakkını veriyorlar. Biz yüce Allah’ın emrettiği yerdeyiz," Yahudileri dost edinmeyiniz" emrinin muhatabımız. Ticaretinizde, dostluğunuzda yerin dibine batsın.

Elleri kolları kırılan mazlumların, Muhammed durrelerin, şeyh Ahmet Yasinlerin, Rantisilerin, Furkanların, mavimarmara'nın, Kudüs'ün, Selahaddin'in Abdülhamid'in ERBAKAN Hocanın dostlarıyız.

Özgür Kudüs israilsiz bir dünyayı kurmak hedefimizdir. Bu uğurda bu yoldan asla dönmiyeceğiz. Bu hedefler her dünyalık hesaptan daha değerlidir. Daha kıymetlidir.

Koltuklar, makamlar dünyalık işler Kudüs ve Davasının yanında kıymetsizdir.

Selam ve dua ile Özgür Kudüs'te Elbette Buluşacağız.

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER