VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 December 2021 00:53:37

0 Yorum

Kez Okundu.

Oyuncu Nur Sürer Demirtaş Hayranlığını Açıkladı

Oyuncu Nur SürerDemirtaş'a Hayranlığını Açıkladı

H24/Sanat /Siyaset

Oyuncu Nur Sürer, katıldığı bir programda hakkındaki terör soruşturmalarından cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş'ı öve öve bitiremedi.

Demirtaş'ın tüm Türkiye'yi kucakladığını belirten Sürer, "Bir sürü insan onu seviyor. Çok samimi, zeki, cana yakın bir adam.

Demirtaş hediye gibi bir şeydi ama şimdi siyasi rehine, ne yaptı ki tutuklu?"

 HDP'nin eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın ortamı geren açıklamaları üzerine sokağa inen terör sevicilerinin eliyle onlarca masum kişi hayatını kaybetti.

Hakkındaki terör soruşturmaları nedeniyle tutuklu bulunan Demirtaş'ın neden hapiste olduğunu anlamayan 'sözde' aydınların sonuncusu oyuncu Nur Sürer oldu. "Çok samimi, zeki ve cana yakın biri" Katıldığı bir programda Demirtaş'a methiyeler dizen Sürer'in açıklamaları akıllara durgunluk verdi.

Demirtaş'ın tüm Türkiye'yi kucakladığını belirten Sürer, şunları söyledi: "Demirtaş çok samimi, çok zeki, çok cana yakın bir insan. Benim annem CHP seçmeniydi 20 yıl. Ölmeden önce Demirtaş için 'Çok seviyorum ben bu çocuğu,çok beğeniyorum' diyordu.

Yani sadece ben değil bir sürü insan bayılıyor. Demirtaş hediye gibi bir şeydi ama şimdi siyasi rehine, ne yaptı ki tutuklu? Öyle yazılar okuyorum ki aklım almıyor.

Diyarbakır'daki olayları onun yaptırdığını,insanların ölümünden onun sorumlu olduğunu düşünenler var. Keşke demokratik bir ülkede yaşıyor olsaydık. Kendimi bu ülkede hiç rahat hissetmiyorum.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER