VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 February 2020 08:27:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Milli Görüş Önce Millet Demektir

Milli Görüş  Önce Millet Demektir.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı  Fatih Erbakan  Batı Karadeniz  ziyareti gerçekleştirdi. 

 H24/SİYASET

Zonguldak ziyaretinde Fatih Erbakan’ı kalabalık partili topluluğu tarafından mücahit Erbakan sloganları ile karşılandı. Üzerinde Zonguldakspor atkısı ile esnafları dolaşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan esnaftan simit satın alarak şimdi partililerle görüştü. Zonguldaklılar Fatih Erbakan’a yoğun bir ilgi gösterdi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Anadolu buluşmaları kapsamında Zonguldak’ta geldiğini ifade etti.

Seçim zamanı değil geçim zamanı milletin yanındayız sloganı ile birlikte tüm Türkiye’de ulaştıklarını belirten Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan şunları söyledi: Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Kim olursa olsun bir emek harcıyorsa alın teri döküyorsa bunun karşılığında bir nimet elde etme hakkına sahiptir.

Bu sebeple bu emeği en yoğun şekilde veren, bu alın terini en yoğun şekilde döken Maden işçilerimizin bizim gönlümüzdeki yeri çok ayrıdır." dedi.

Erbakan, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Anadolu Buluşmaları Programı" kapsamında halkla bir araya geldiklerini belirterek milleti dinlemek, dertleriyle dertlenmek, onların gündemiyle hemhal olmak ve seçim zamanı değil geçim zamanı milletin yanında olmak için bu programı gerçekleştirdiklerini söyledi. Esnafı ziyaret eden ve bir süre sohbet eden Erbakan, daha sonra Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil’i ziyaret etti.

Erbakan, burada yaptığı açıklamada, maden işçisinin yaşam ve çalışma standartlarının iyileştirilmesinin son derece önemli olduğunu dile getirdi.

Kendi inançlarında ve davalarında emekten doğan hakların kutsal olduğunu ifade eden Erbakan, "Kim olursa olsun bir emek harcıyorsa alın teri döküyorsa bunun karşılığında bir nimet elde etme hakkına sahiptir. Bu sebeple bu emeği en yoğun şekilde veren, bu alın terini en yoğun şekilde döken maden işçilerimizin bizim gönlümüzdeki yeri çok ayrıdır." dedi.

"Gece gündüz çalışıyoruz" Fatih Erbakan, emekçinin hakkının verilmesinin önemli olduğunu dikkati çekerek şunları kaydetti: "Milli Görüş zihniyeti işçi, memur ve emekliye Cumhuriyet tarihinin rekor düzeydeki maaş artışlarını sağladı.

Bu sadece işçi, memur, emeklinin refah düzeyinin artması demek değil, refah düzeyi, alım gücü artan geniş halk kesimi bu sefer çarşıyı, pazara, esnafa gitti, esnafın işleri açıldı. Esnafın işleri açılınca esnaf üreticiye sipariş verdi, üretici bu sefer üretmeye başladı.

O üretince tedarikçiye, ham madde sağlayana iş çıktı ve ekonominin şartları böylece dönmeye başladı. Vatandaşlarımız, ’O dönemdeki bolluk, bereket bir daha hiçbir zaman olmadı, hala o dönemde verilen maaş zamlarıyla ayakta duruyoruz.’ diyorlar. Bizler de gayemizin aynı hizmetleri tekrardan ülkemizde gerçekleştirmek olduğunu ifade ediyoruz."

"Milli Görüş, ’Önce millet’ demektir."

sloganını her fırsatta ifade ettiklerini aktaran Erbakan, "Hem maden işçilerimizin hem bütün emekçilerimizin hakkının teslim edildiği, nimet ve külfet dengesinin sağlandığı, gelir ve servet dağılımında adaletin sağlandığı bir Türkiye’de buluşmayı Allah nasip etsin, gayemiz budur. Bunun içinde gece gündüz çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Erbakan, daha sonra partisinin il başkanlığında partililerle bir araya geldi. " Zonguldak selamlarımızı iletiyoruz. Bugün Anadolu buluşmaları programlarımız kapsamında Zonguldak tayız. Öncelikle sabahtan Devrek’te ve Çaycuma’da ziyaretlerimizde başladık.

Halkımızla kucaklaştık. Oradaki ilçe teşkilatlarını ziyaret ettik,esnafımızı ziyaret ettik ve şimdi de Zonguldak’ta inşallah esnaf ziyareti halkımızla kucaklaşma buluşma programı gerçekleştireceğiz. Maden işçi sendikasına da ziyarette bulunacağız" dedi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER