VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 28 December 2021 16:14:59

0 Yorum

Kez Okundu.

MHP’den İBB’ye Teftiş Memnuniyeti

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İçişleri Bakanlığı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde teftiş başlatmasına destek verdikleri söyledi.

MHP'den İBB'ye teftiş açıklaması: Yerinde ve değerli bir karardır

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, " İçişleri Bakanlığı'nın Türkiye’nin bütünlüğüne kasteden terör örgütleri ile irtibatlı ve iltisaklı bazı kişilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde işe alındığına yönelik tespit ve şikayetler üzerine kapsamlı bir teftiş başlatması yerinde ve değerli bir karardır" dedi. İsmet Büyükataman, yazılı açıklama yaparak gündemi değerlendirdi. Büyükataman’ın açıklaması şöyle:

KAPSAMLI BİR TEFTİŞ BAŞLATMASI YERİNDE VE DEĞERLİ

 BİR KARARDIR "Akl-ı selimi ve kalb-i selimi çoktandır terk eden, Türkiye’nin tökezlemesi için çalışan şer ittifakı; halkı umutsuzluğa, paniğe sevk etmek için karanlık mahfillerin felaket senaryolarını dillendirmekten, terör unsurlarıyla birliktelik yapmaktan utanmayacak kadar alçalmıştır. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı'nın; Türkiye’nin bütünlüğüne kasteden terör örgütleri ile irtibatlı ve iltisaklı bazı kişilerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde işe alındığına yönelik tespit ve şikayetler üzerine kapsamlı bir teftiş başlatması yerinde ve değerli bir karardır.

BU NEYİN ACELESİDİR?

'Hemen seçim, anında seçim' gibi zırvalarla bir yılı aşkın süredir magazinsel bir hal alan erken seçim tartışmalarıyla Türkiye’nin enerjisini boşa harcayan zilletin temsilcilerinin seçim tarihini beklemek yerine terör örgütlerinden medet umacak hale gelmesi izaha muhtaçtır. Bu neyin acelesidir? Türkiye’de insanımız dil, din, mezhep farkı gözetilmeksizin temel hak ve özgürlüklerden zaten faydalanmaktadır. Faydalanmadığını iddia edenlerin, insanımızın nelerden mahrum kaldığını madde madde sıralaması gerekmektedir.

Aksi takdirde HDP ile birlikteyken terör propagandası yapanların, milletimizin karşısına geçtiğinde Yörük edebiyatı yapması ikiyüzlülükten başka bir şey değildir. PKK uzantısı HDP’ye 'Terör örgütü ile arana mesafe koy, insanımızı şehit eden PKK’yı kına!' diyemeyen zihniyet, devleti suçlayarak siyasi yol haritasını da göstermektedir."

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER