VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 25 July 2022 13:03:17

0 Yorum

Kez Okundu.

Kurtuluş Millî Görüş’tedir

"KURTULUŞ MİLLİ GÖRÜŞTEDİR"

H24/ SİYASET

Yeniden Refah 6 Genel Başkanı Ddr. Fatih ERBAKAN  yaptığı basın açıklamasıyla gündemi değerlendirdi.

Ne iktidar ne CHP ile millet için bir kurtuluş yolunun olmadığını açıkladı.

Altılı masada bulunan liderlerin bazılarının zamanında ülke yönetiminde olduğunu, o süreçlerde ülkede atılan yanlış adımlarda bizzat imzaları bulunduğunu söyleyen Fatih Erbakan, konuşmasını şöyle sonlandırdı:

"Masa başındakilerden biri CHP, 28 Şubat'ın en ateşli savunucularından, İstanbul Sözleşmesi'nin hayranı CHP. Ayasofya'nın cami olmasına üzülen, parti içinde resmi olarak LGBT Komisyonu kuran CHP. 'Bizim iktidarımızda LGBT'li olmak dezavantajlı olmaktan çıkacak, LGBT'lilere haklarını vereceğiz' diyen CHP. 50 senedir iktidarda yoktunuz ama 1989'da bütün belediyeleri siz aldınız.

O belediyeleri eline yüzüne bulaştırdın. 1994'te millet koşa koşa Refah Partisi'ne belediyeleri teslim etti ve kurtuldu. Şu anda da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) iktidarı eleştirdiğiniz konuları aynen kendiniz yapıyorsunuz. Borç ve faiz ekonomisini yürütüyorsunuz.

İktidar 8,60 dolar faizle borçlanıyor, siz yüzde 10,50 dolar faiz ile borçlanıyorsunuz İBB'de ve o borcun faizini de ulaşıma zam yaparak, İstanbul halkına verdiğiniz hizmetlere zam yaparak İstanbul halkından tahsil ediyorsunuz.

Ne kasa başındakilerden ne de masa başındakilerden millete hayır gelmesi mümkün değildir. Kurtuluş ancak ve ancak Milli Görüş ile Yeniden Refah Partisi'dir. P

arti olarak kasa başındakiler ve masa başındakilerin oyununu bozacağız. Erbakan Hocamız yıllarca bunun mücadelesini verdi."

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER