VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 April 2022 03:08:57

0 Yorum

Kez Okundu.

Komedyen zelenski’’den BOP İtirafları

Komedyen Zelenskiy'den siyonist itiraf

H24/ Dünya

Bir Yahudi olan ve  kirli bir savaşın piyonu konumundaki komedyen zelenski''den itiraf gelmeye başladı

Buyuk İsrail'i kuracağız Rus saldırıları altındaki Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, ülkesinin savaş sonrasında "büyük İsrail" olacağını öne sürdü.

Zelenskiy'den siyonist itiraf: Büyük İsrail'i kuracağız. ABD ve NATO tarafından gaza getirilip Rusya'ya karşı yalnız bırakılan Ukrayna lideri Zelenskiy, siyonizme yarandı.

Haaretz'e demeç veren Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, ülkesinin savaşın ardından "büyük İsrail" olacağını iddia etti.

Rus saldırısı sona erse bile ülkesinin büyük bir dönüşüm yaşayacağını belirten Zelenskiy "Ukrayna kesinlikle başından beri istediğimiz şeye dönüşmeyecek. Bu imkansız. Tamamıyla liberal ve Avrupalı, böyle bir şey olmayacak.

Tüm halkımız bizim büyük bir ordumuz olacak. 'Geleceğin İsviçre'sinden' bahsedemeyiz. Kendine has görünüşe sahip bir 'büyük İsrail'e dönüşeceğiz" dedi.

Gelecek 10 yılda güvenliğin kesinlikle en önemli mesele olacağını söyleyen Zelenski, "Silahlı Kuvvetleri, Ulusal Muhafızları ya da silahlı görevlileri sinemalarda ve süpermarketlerde görevlendirmek durumunda kalırsak şaşırmayalım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Zelenskiy, Rus istilasında Tel Aviv'in tutumunu eleştirmişti. Ukrayna Devlet Başkanı, 20 Mart'ta İsrail Parlamentosu'na video konferans yoluyla bağlanarak yaptığı açıklamada "Neden Rusya'ya karşı yaptırım uygulamıyorsunuz?

Bize neden askeri mühimmat göndermiyorsunuz?" demişti.

İşgalci İsrail Başbakanı Naftali Benet'in, Zelenskiy'e Putin'e teslim ol halkını boşuna öldürtme dediği basına sızmıştı.

44 yaşındaki Volodimir Zelenskiy Yahudi bir ailede büyüdü. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 24 Şubat'ta verdiği askeri operasyon emriyle başlayan savaşın 43. gününde de devam ediyor

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER