VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 February 2022 10:21:13

0 Yorum

Kez Okundu.

Kılıçdaroğlu Elektrik Faturalarını Ödemiyeceğim

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan zammı geri çekene kadar faturaları ödemeyeceğim

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından "Bu akşam saat 22.00'de önemli bir konuyu konuşmak üzere sizi evime davet ediyorum" diyerek çağrı yapmıştı.

Kılıçdaroğlu, "Neden elektrik faturalarınız şişirildi? Bir dilim kuru ekmeğinize kim göz dikti? Bu zulme ancak birlikte son verdirebiliriz. Buyurun bu ibret tablosunu konuşalım" diyerek paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu videosunda "Erdoğan zammı geri çekene kadar fatura ödemeceğim" dedi.

31 ARALIK GECESİ İMZALADIĞIN ELEKTRİK ZAMMINI DA GERİ AL"

"Fon için artık çok geç. Artık hızlıca kan kaybını durduracak önlemler alınmalı. Elektrik faturalarının üzerinde 2 çeşit vergi var. Yüzde 5 elektrik ve hava gazı tüketim vergisi, yüzde 19 KDV. Yaza kadar KDV yüzde 1 olarak uygulanırsa vatandaşın her 350 liralık faturasında yaklaşık 50 liralık bir avantajı olacak. 31 Aralık gecesi imzaladığın elektrik zammını da geri al. Faturalar 31 Aralık öncesine dönsün. Bu zammı sen yaptın geri almasını da bileceksin. Pandemide zorda kalınca IBAN vermesini biliyorsun. Bu sefer de halk zorda. Halkımıza çağrı yapıyorum @RTErdoğan yazın ve IBAN numaranız ile birlikte faturanızı gönderin, hatta bir de etiket ekleyin #sırasende deyin. Çünkü bu kez sıra kendisinde."

BU KIŞ AÇLIK ÖLÜMLERİ İLE KARŞILAŞABİLİRİZ".

"Halkın belediyelerine seslenmek istiyorum. Askıda fatura hareketinizi bu sefer asgari ücret altında geliri olan ailelerin faturalarına odaklanmak için başlatın. Halkın belediyeleri olarak bu ailelerin yanında olalım. Olmazsak Allah korusun bu kış açlık ölümleri ile karşılaşabiliriz. Bunu önlemek için sonuna kadar mücadele edeceğiz."

"31 ARALIK'TA İMZALADIĞI ZAMLARI GERİ ÇEKİNCEYE KADAR BEN FATURA ÖDEMEYECEĞİM"

"Bu geceyi şu iki çift söz ile kapatayım. Erdoğan, 31 Aralık'ta imzaladığı zamları geri çekinceye kadar ben bugünden itibaren gelecek hiçbir elektrik faturamı ödemeyeceğim."

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER