VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 July 2022 23:19:37

0 Yorum

Kez Okundu.

Kamalak’a Sansür Neden

Kamalak'a Sansür Neden?

Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN 'ın vefatından sonra genel başkan olan Prof. Dr. Mustafa Kamalak hoca  üzerine düşen görevini hakkıyla yapmıştı. Kamalak sonrası entrikalar ve maaşlı bazı şahısların genel merkezlerde rol aldıkları ve teşkilatlara balans ayarları ile millî görüşün kodlarıyla oynamaktadırlar. Birlikte gittikleri Kıbrıs ziyaretinde Genel  Başkanının  birlikte resmini paylasamiyacak kadar art niyetli eski ve yeni AGD baskanlari kimin  değirmenine su tasimaktalar? Amaçları ne? Artık bilgi belge saklamakla bir yere varanazsınız! 

Bir milli Görüşçü'nün kaleminden Olayların izahını paylaşıyoruz 

MUSTAFA KAMALAK FETÖCÜ MÜ?

Bugün Kıbrıs'ın yarısının işgalden kurtuluşunun yıldönümü. Saadet partimiz adına bir heyet 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı nedeniyle Kıbrısta idi. Peki heyette kimler vardı. Eski genel başkanımız ve YİK üyemiz Mustafa Kamalak hocamız. yanında da çıkarcılardan ilyas töngüç ve salih turhan.

Şahsiyet, omurga o kadar önemli ki; onur namus gibi kavramları da içinde barındırıyor. Mesela aşağıda izleyeceğiniz video da siz ne göreceksiniz bilmiyorum ama ben bir tane adam gördüm geri kalan kısmında midem bulandı. neden? gelin nedenlerini açıklayalım.

Kamalak hoca genel başkanımız iken oğuzhan beyin birbirleri ile kayıkçı kavgası veren çıkarcı ve çete grubu bir olmuş bütün teşkilatlarda fetöcü kamalak propagandası yapmıştı. Amaç Saadet akp ittifakına karşı çıkan Kamalak'ın genel başkanlıktan indirilmesi idi.

Hatta bu hususta sarayla beraber bile çalıştılar. Maalesef o dönem propaganda malzemesini de bizzat Kamalak hoca kendi dili ile vermişti. Sonrasında ise o zaman söylediği sözler için yanlış yaptığını kendisi de beyan etmişti. Aradan yıllar geçti ama çıkarcıların Kamalak kini bitmedi ve hala her ortamda konusu açıldığı zaman Kamalak hocayı fetöcülükle suçlamaya devam ediyorlar.

Son iki yıldır devam eden çalışmalarımızda Kamalak hoca ile görüştüğümüz için beni ve Davut Açıkgöz'ü (Keçiören eski ilçe başkanı) fetöcülere yardım etmekle ve bir fetöcüyü genel başkan yapmak istemekle itham eden bizzat ilyas töngüç idi.

hatta hiç sıkılmadan utanmadan bunu telefonda Davut Açıkgöz'e açık açık söylemişti. "fetöcü olan adamla beraber oluyorsunuz, fetöcü olan adamların yanına gidiyorsunuz, fetöcü olan adama gidip gelen adamlarla benim işim olmaz" demiş.

Davut Açıkgöz kim bu fetöcü deyince de Kamalak cevabını vermişti. İşte o zaman Açıkgöz can alıcı şu soruyu sormuştu. "Madem bu adam fetöcü bu adamı niye YİK'te tutuyorsunuz" madem bu adam fetöcü neden onun yanında genel başkan yardımcısı oldun.

Şimdi ben sorayım töngüç efendi, senin fetöcü dediğin adamla Kıbrıs'ta ne işin var? Gelelim salihe aynı propagandayı beraber yaptılar peki salih efendi senin fetöcü dediğiniz adamla Kıbrısta ne işin var? gerçi biz salihi biliriz. Mesela cihannüma ilk kurulduğu zaman Baki Öztürk cihannüma yönetimine girdiği için onu hatip listelerinde çıkartmış teşkilatların onu çağırmasını yasaklamıştı. Ama ne hikmetse Baki Öztürk bakanlıkta daire başkanı olunca koşa koşa gidip ilk tebrik eden de kendisi olmuştu. örnekler çoğaltılır ama bir tane yeter. ve her ne kadar Kıbrıs'a beraber gitselerde twitter hesaplarında Kamalak hocayı da sakladılar göstermediler.

İzlediğiniz video önce Kıbrıs Meclisinin resmi twitter hesabında paylaşıldı. bir kaç saat sonra TV5 twitter hesabında paylaşıldı. Ama ne hikmetse Saadet partisi AGD Milli Gazete hesaplarında heyetin bahsi bile geçmedi. Temel bey attığı twit ile heyetten bahsetti hepsi bu kadar. dediğim gibi salih ve töngüç ise kendi twitter hesaplarında Kamalak hocaya sansür uyguladılar.

Madem utanıyorsunuz yanyana gözükmek bile istemiyorsunuz, madem size göre bu adam fetöcü siz nasıl adamsınız ki onu hala orada tutuyorsunuz. sesiniz çıkmıyor? Gerçi tongüç temel beyin heyet twitini retweet yapmış. Şimdi anlıyor musunuz kıymetli kardeşlerim neden bu maaşlı güruhla olmaz teşkilatları bunlardan temizlemeliyiz diyorum anlatabiliyor muyum?

Diğer taraftan teşkilatta onca sıkıntı varken siz hiç ilyas töngüçün olaylara taraf olduğunu gördünüz mü? Görmeniz için ona garanti vermeniz gerekir, zira asla risk almaz.

o bizim teşkilatlarımızın abdullah gülüdür öyle garanticidir. Ya da illere usulsüz kayyum başkanlar atanırken salihi hiç gördünüz mü? göremezsiniz atanan adamların çoğu onun yanından çıktı. hatta Bitlis'te olaya çete lehine agd müdahil oldu.

teşkilatlarımıza uygulan dönüşüm operasyonunda ki en önemli isimlerden birisidir salih. vazifesi agd nin yetişmiş gücünü akp ye peşkeş çekmek devşirmektir.

Saadet partisi ile AGD arasındaki bağı kopartmak ve olası bölünmeler, parçalanmalar ve diğer yaralanmalarda Saadet partimizin yarasını saramaz eksiğini tamamlayamaz hale getirmektir. Bunu kod adı dönüşüm yazımda zaten kısaca anlatmıştım. Ey teşkilatlar ihanet her zaman tepeden gelir, bozulma her zaman önce tepede başlar.

Milli Görüş (İslam) davasını omuzlamış Milli Görüş teşkilatlarımıza sahip çıkmazsanız yarın adı Milli Görüş olan ama Milli Görüşten eser kalmamış dönüşmüş aslından uzaklaşmış ve yıkık dökük harabeye dönmüş bir teşkilatla baş başa kalacağız.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER