VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 April 2021 09:15:21

0 Yorum

Kez Okundu.

İncirlik üssüne incir Ağacı Dikilmeli

İncirlik Üssü'ne İncir Ağacı Dikilmeli

1943 yılında kurulmasına karar verilip, 1951 yılında inşasına başlanan incirlik üssü, bugüne kadar gelen süreçte hep fitne ve fücurun kaynağı olmuştur.

Bölgemiz de ve Türkiye'de sadece İncirlik üssünün olmadığı bilgisine sahibiz artık. İncirlik üssü sembolik hale gelmiştir. Maalesef İslam beldelerine konuşlanmış atmaca gibi beklemektedir bu üs'ler. ABD 1974 de, Kıbrıs barış harekatı sonrasında Türkiye'ye silah ambargosu uygulamıştı.

ABD’nin amborgolarına karşılık olalarak, Başbakanlığa vekalet eden Prof. Dr. Necmettin Erbakan, ABD'nin tüm üsleri kapatmış ve bu üslerin TSK'ya devirlerini sağlamıştı.

Milli görüşün hükümetten düşmesi ve 12 Eylül darbe hükümetinin kurulması ile ambargolar kaldırıldı. Maalesef 12 Eylül darbe hükümetinin ilk icraatı incirlik dahil ülkemizdeki ABD üslerinin faaliyetlerine yeniden açılması oldu. İncirlik sadece bir üs değil, emperyalistlerin Ortadoğu ve mazlum halklar üzerinde ki ileri karakollarıdır.

1991 yılında Körfez savaşında Irak'ın incirlikten kalkan uçaklarla bombalandığını biliyoruz. Guantamano'ya giden birçok insanın incirlik üssünden taşındığını biliyoruz. 15 Temmuz'da Türkiye'ye yönelik hain kalkışma gününün İncirlik üssü kamera görüntüleri istenmesine rağmen 48 saatin kaydı verilmemiştir. Emperyalist destekli, fetöcü darbe girişiminde ABD'nin desteği ortaya çıkarılmalıdır.

Bugünlerde bir tv programında ortaya çıktı ki ABD’ye yıllardır beyin göçü verdiğimizi gibi, çocuklarımızı da veriyor muşuz! Yüzlerce çocuk incirlikte ki ABD'li subaylar tarafından resmi ve gayri resmi olarak ABD'ye taşınmış. Biz İncirlik üssünün bir an önce kapanmasını isterken, ABD'nin yeni yeni ülkelerde üsler kurduğunu özellikle körfez ülkelerinde ve Suriye de 5 üs kurmaya çalıştığını biliyoruz.

Biz Müslümanlar ve anti emperyalist erdemli insanlar, bir araya gelmeli ve ABD ve onun resmi jandarması siyonist İsrail’e karşı bu üsleri bir an önce bizi çevreleyen topraklardan atmalıyız. Tam bağımsız ülke olmak istiyorsak, özgür Kudüs'ü istiyorsak, bunu yapmak zorundayız. Bu durumun gerçekleşmesi için ABD üsleri meselesini devamlı gündeme getirmeli, eylemler yapmalıyız.

Özgür Kudüs'ün kurtuluşu şehirlerden ülkelerden değil, habis ur olan emperyalizimin üslerinin kalkmasıyla gerçekleşecektir. Bu üsler zehirli sarmaşık gibi ümmeti zehirlemek istemektedir.

Biz bu üslere incir ağacı dikmedikçe felaha erişemeyeceğiz..

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

Recai  YURDAN Recai YURDAN yurdanrecaigmail.com Tüm Yazıları

BENZER HABERLER