VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 May 2022 00:35:35

0 Yorum

Kez Okundu.

İbrahim Kalaycı Hakk’a Yürüdü

İbrahim Kalaycı Hakk'a Yürüdü.

H24/ Yaşam 

Saadet Partisi GİK Üyesi İbrahim Kalaycı, Beykoz Çiğdem Mahallesi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Çiğdem Mahallesi Merkez Camisi'nde Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi İbrahim Kalaycı için cenaze töreni düzenlendi. Yaşadığı rahatsızlığı nedeniyle fenalaşan Kalaycı'nın bir süredir doktor gözetiminde hayatını sürdürdüğü ifade edildi.

Düzenlenen cenaze törenine AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Saadet Partisi eski İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, ilçenin tanınmış siyasileriden Osman Şimşek, Av. Kemal Kaya, Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Dost Beykoz Yazı İşleri Müdürü ve İHH Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer, İHH Beykoz Şube Başkanvekili Mikail Akyıldız, Yetim Vakfı Başkanı Şeref Kaçmaz, Kalaycı ailesinin dostları, sevenleri ve yakınları katıldı.

Cenaze namazını Dr. Abdullah Sevim kıldırdı.

Cenaze namazını uzun yıllar milli görüş camiasında İbrahim Kalaycı ile birlikte görev yapan Saadet Partisi İstanbul eski İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim kıldırdı.

Sevim, cenaze namazı öncesi yaptığı konuşmada, "Allah kendisinden razı olsun. Efendimizin müjdeli hadisleri var. Bir cenaze namazında 40 tane şuurlu Müslüman bulunur. Hakimiyet kayıtsız şartsız Allah'ın düzenini istiyorum onun için çalışıyorum bunun için dua ediyorum diyen 40 tane adam bir Müslüman'ın cenazesinde bulunursa Allah onu mağfiret eder ve cennetiyle ödüllendirir" dedi. Daha sonra yüzlerce kişi hep birlikte İbrahim Kalaycı'ya haklarını helal ederek, son görevini yerine getirdi. Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Merhum İbrahim Kalaycı Zerzevatçı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER