VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 09 May 2021 04:32:01

0 Yorum

Kez Okundu.

İbb’de Yeni Atamalar

İBB’de görev değişimi

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Turgut Tuncay Önbilgin’in yerine Cemal Ufuk Karakaya getirildi.

Önbilgin de İBB İstanbul Yatırım Ajansı (İYA) başkanlığına atandı.

 İBB’de görev değişimi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kadrosunda görev değişiklikleri yapıldı. Mali işlerden ve iştiraklerden sorumlu genel sekreter yardımcılığı görevinde bulunan Turgut Tuncay Önbilgin, İstanbul Yatırım Ajansı (İYA) başkanlığına atandı.

Önbilgin'in yerine Genel Sekreter Yardımcılığı görevine Cemal Ufuk Karakaya getirildi. İYA başkanlığını da yürüten Nihat Narin ise İSTTELKOM AŞ ile yeni iştirak İSETAŞ ENERJİ'de genel müdürlük görevlerine devam edecek.

Cemal Ufuk KARAKAYA KİMDİR?

Yeni genel sekreter yardımcısı Cemal Ufuk Karakaya, 1975 doğumlu. Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, The George Washington Üniversitesi Finans Bölümünde yüksek lisansı tamamladı.

Bağımsız Denetçi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir yetki belgelerine sahip olan Karakaya, çalışma hayatına T.C. Hazine Müsteşarlığında Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunda görev almış ve bu Kurumdan Bankalar Yeminli Başmurakıbı olarak ayrılmıştır. Sonrasında 2013 ve 2018 yılları arasında Altınbaş Holding A.Ş.’de Denetim Grup Başkanı ve finansal iştiraklerde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır.

2018 yılında Aktif Yatırım Bankası A.Ş.'de İştirak Yönetim Grup Başkanı olarak çalışmaya başlamış ve bankanın iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Son olarak Aktif Yatırım Bankası A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Karakaya, evli ve bir çocuk babası.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER