VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 05 June 2021 22:21:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Hollanda gevşemede üçüncü aşamaya geçti

Hollanda gevşemede üçüncü aşamaya geçti

H24/ AVRUPA/ HOLLANDA Mustafa KORKMAZ

Hollanda Nisan ayında aldığı gevşeme kararında üçüncü aşamaya geçti. Buna göre ülkede bugünden itibaren giriş için negatif test sonucu gereken festival ve konser etkinlikleri için herhangi bir sayı sınırlaması konulmayacak.

Hollanda'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ülke genelinde bazı tedbirler uygulanıyordu. Ülkede 28 Nisan itibariyle tedbirlerde gevşeme planı açıklandı. Ülkede bugün planın üçüncü aşamasına geçildi.

Buna göre, daha önce sadece açık alan ve teras bölümleri açılan kafe, restoran ve lokantalar, bugünden itibaren mesafe ve hijyen kurallarına uymak şartı ve içeride 50 kişiyi aşmamak kaydıyla 06.00 ila 22.00 saatleri arasında müşteri alabilecek.

Müze, kültür merkezleri, sinema ve tiyatrolar tekrar açılırken kapasitesi 1000 kişiyi aşan etkinlik salonlarına 250 kişi alınabilecek.

 

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Bugünden itibaren giriş için negatif test sonucu gereken festival ve konser etkinlikleri için herhangi bir sayı sınırlaması konulmayacak. Sanat merkezleri, atölyeler, gazino, oyun merkezleri ve saunalar 50 kişiye kadar ziyaretçi alabilecek.

Yetişkin sporlarında mesafe kuralı kalkarken spor salonlarına 50 kişi alınabilecek. Evlere kabul edilebilecek misafir sayısı ise 2'den 4'e çıktı. Barlar kapalı kalmaya devam edecek.

Vaka sayılarının azalması durumunda 30 Haziran'dan itibaren kısıtlamaları gevşetme konusunda son aşamaya geçilecek ve daha çok gevşetilmeye gidilecek.

 

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER