VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 21 January 2022 00:02:00

0 Yorum

Kez Okundu.

Fırat Tanış İmamoğlu’na Tepki Gösterdi

Cumhurbaşkanlığı tarafından onay verilmeyen metro hattıyla ilgili İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" ifadelerini kullanmıştı.

Fırat Tanış İmamoğlu'na tepki gösterdi.

H24/ Kültür | Sanat

Ekrem İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı tarafından onay verilmeyen metro hattıyla ilgili "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" sözlerine tiyatro oyuncusu Fırat Tanış tepki göstermişti.

Bu tepkiyi anlamsız bulan Şahan Gökbakar, sosyal medya paylaşımında "İsteyen istediği gibi konuşsun demokrat kardeşler. Ne yeri, ne zamanı, ne ortamı bunların bence" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından onay verilmeyen metro hattıyla ilgili İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine oyuncu Fırat Tanış'da:

"Ahlaksızlığı tiyatro sanatıyla tarif eden bir yerel yöneticinin bağlı olduğu siyasi iradeden, kültür sanat politikası üretmesini bekliyoruz.

Daha çok bekleriz.

Muhalefeti böyle, iktidarını siz düşünün." paylaşımında bulunmuştu.

İmamoğlu ise Tanış'ın eleştirisini haklı bularak tüm sanatçılardan özür dilemişti.İmamoğlu'na 'tiyatro' çıkışında bulunan Fırat Tanış'a Şahan Gökbakar'dan tepki

ŞAHAN'DAN FIRAT TANIŞ'A TEPKİ

Komedyen Şahan Gökbakar, Fırat Tanış'ın verdiği tepki ile alakalı olarak "'Ne filmler çeviriyorsunuz?' sorusuna sinemacılar, 'bırakın şov yapmayı' lafına şovmenler, 'ya resmen kıvırıyorsun' lafına dansçılar, 'ne dolaplar dönüyor burada?' lafına mobilyacılar falan alınıp da tepki mi versin o zaman?" paylaşımında bulundu.

İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ KONUŞSUN

Bir sonraki paylaşımında ise Gökbakar, "Bu kervana 'artistlik yapma' lafina artistler, 'bu olanlar resmen komedi, komik oluyorlar artik' gibi laflara komedyenler gibi devam eder durur. Bu lafların hiçbiri hakaret içermez.

İsteyen istediği gibi konuşsun demokrat kardeşler. Ne yeri ne zamanı ne ortamı bunların bence." ifadelerine yer verdi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER