VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 19 May 2022 16:27:46

0 Yorum

Kez Okundu.

Eskimeyen Dostların Buluşması Gerçekleşti

Marmara FM RADYOCULARI BİR ARAYA GELDİ

H24/ Kültür Sanat 

 BİR ZAMANLARIN  RADYOCULARI BİR ARAYA GELDİ 

İstanbul Esenler'de Marmara FM ” İdarecileri ve Program sunucuları yıllar Sonra bir araya geldi.

Marmara Fm’in 1993-1996 yılları arasında, ‘Altın dönemini yaşadığı’ zamanlarda, radyoculuk yapan şair ve sanatçılardan oluşan Yönetim kadrosu Düzenlenen kahvaltı programı ile buluştu.

Yıllar Sonra gerçekleşen Buluşmada, sanatçı şair bir çok kişi biraraya geldiler.

Abdülbaki Kömür,Taner Yüncüoğlu, İbrahim Paşalı, Cengiz Demir, Salih Doğan, İsmail Şen, Tüncay Demirhan, Hakan Aykut,  Sıddık Artar ,Ahmet Turan Öztürk, Nuri Özata , Doğan Özturk ,ve Haşim Karataş Katıldı.

Dünyada ve Türkiye’de değişim rüzgarlarının hızlı bir şekilde estiği 1990’lı yıllarda Türk insanının hayatına giren bir olgu olan özel radyoların başında gelen isim Marmara FM İslamcı yayın anlayışı, ile bir döneme damgasını vurmuş ender radyoların başında geliyordu…

İnsanlara ulaştıracağı öğretileri olan tematik radyo yayıncılığı yayıncılık anlayışını benimseten Türkiye ile Aynı anda tüm dünyaya Yayan ‘söz ağırlıklı şeklinde de yayın hayatına uzun yıllar devam eden Toplum nezdinde kabul görmüş şekliyle İslami radyo olarak bilinen Marmara FM ” radyocuları ve Yönetim Kadrosu , uzun yıllar sonra kahvaltıda bir araya gelerek özlem giderdiler.

Geçmişin Ağırlıklı olduğu konuşmalarda, geçmişe duyulan özlem hasret dillendirildi. O günlerin, bıraktığı anıların anlatıldığı buluşmada, zaman zaman esprilerde kendine yer buldu.

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER