VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 February 2021 23:11:30

0 Yorum

Kez Okundu.

Erdoğan: Irkçı muamelelerini başkonsolosluklarımıza bildirin

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Irkçı muameleleri büyükelçilik ve başkonsolosluklarımıza bildirin

H24/Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolmabahçe Cumhurbaşkanlığı Ofisi’nde, Uluslararası Demokratlar Birliği heyetine hitap etti. Erdoğan konuşmasında, Avrupa'daki İslam karşıtı ve ırkçı saldırılara dikkat çekerek, "Türklerin veya Müslümanların konumuyla ilgili herhangi bir meselede başta sizler olmak üzere tüm kurumlarımız aktif sorumluluk üstlenmelidir. Sizlerden ricamız, vatandaşlarımıza yönelik ırkçı, ayrımcı, İslam düşmanı muamelelerin büyükelçilik ve başkonsolosluklarımıza bildirmenizdir" diye konuştu...

Cumhurbaşkanırdoğan, Dolmabahçe Cumhurbaşkanlığı Ofisi’nde, Uluslararası Demokratlar Birliği heyetini kabul programında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Avrupa’ya İslamofobi tepkisi

"ARAMIZDA BULUNMAYANLARLA BAĞLARIMIZI YENİLEMELİYİZ"

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Kendisini yenilemeyen, kadrosunu güncellemeyen bu tür yapılar bir süre sonra statükoya teslim olur. Kopmalara, ayrılıklara, küskünlüklere sebebiyet vermemelidir. Değişim kadroların açısından yaprak dökümüne dönüşüyorsa orada sorun var demektir. Uluslararası Demokratlar Birliği'nin bu hassasiyetle çalışmalarını sürdüreceğine inanıyorum.

Daha önce bir şekilde bizimle irtibatı olmuş, şimdi aramızda bulunmayan arkadaşlarımızla bağlarımızı tekrar yenilemeyiz. Ne kadar farklı olursa olsun meselesi, millet ve memleket olan herkese kapımızı açık tutmalıyız. Davamızı husumeti ayyuka çıkanlar dışında herkesi birlik çatısı altında birleştirmeye, buluşturmaya çalışmalıyız. Uluslararası Demokratlar Birliği'nin bu hassasiyetle çalışmalar yürüteceğine inanıyorum.

"AVRUPA'DA BAZI ÜLKELER MEZAR BULAMADILAR"

Bu noktada yeni üye seferberliği çok güzel bir örnek oluşturuyor. 1 milyon 300 bin yeni üyeyi partimize kazandırdık. Güçlü ve eksik yönlerimizi, vatandaşlarımızı bizden beklentilerimizi görmek fırsatını bulduk. 2023'e giden süreçte sizlerden azami çaba bekliyorum.

Son bir yıldır tüm insanlık olarak koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Gelişmiş ülkeler dahil dünyanın birçok ülkesini hazırlıksız yakalayan bu salgın sürecini Türkiye hamdolsun başarıyla yönetmiştir. Türkiye, gelişmiş ülkeler dahil birçok ülkeyi hazırlıksız yakalay

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER