VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 April 2022 09:20:02

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan’ın Tarihe Geçmiş Sözleri

PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN'DAN TARİHE DAMGA VURMUŞ  SÖZLERİ

H24/ Sözler

1-‘’Bizim yolumuz Peygamberlerin ve Sultan

2. Abdülhamidin yoludur.’’ (1970’te Nizam açılış konuşmasında) 2-‘’Ey Milli Görüşçüler sırada ki hedefiniz

2. Yalta toplantısı ve Kur an Nizamına dayanan yeni bir dünyayı kurmaktır. Zafer inananlarındır ve Zafer yakındır.’’

3-‘’ Namaz dinin direği Cihad ise zirvesidir. Biz siyaset değil Cihad yapıyoruz.’’

4-‘’Herkes duysun ki Allah nurunu tamamlayacaktır, İslam Birliği kurulacaktır’’

5-‘’ Bizim Davamızda kimse kendi için yaşamaz, herkes kardeşi için yaşar. Menfaati öldürmenin en kolay yolu budur.’’

6-‘’Hakk'ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.’’

7-‘’Yanlışın en tehlikelisi, doğruya en yakın olan yanlıştır. Çünkü, doğruyla karıştırılması ve insanların daha kolay aldatılması ihtimali taşımaktadır.’’

8- Siyonizm öyle ustadır ki ‘’kim ben mi, Ben hiç Siyonizme hizmet eder miyim’’ şarkısını size söylete söylete kendine hizmet ettirir.

9-‘’ Irak'ta ölen bir tek çocuğun vebalini, yedi sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa da ödeyemeyecektir.’’ 10-‘’ Siyonizm zihniyetine taraftar olmak Cehenneme bilet almaktır.’’ 11-‘’Domuz eti satacakmış. Hadi ordan Domuz uşağı sende.’’ 12-''Milli Görüş cemaat değil,Ümmettir.''

13-''Milli Görüş Allaha Peygamberlerin iman ettiği gibi iman etmektir.''

14-''Siyaset bizi ilgilendirmiyor demek,Kur anın yarısı ve insanlığın sorunları bizi alakadar etmiyor demektir.''

15-''Batıl bir dava da Zirve olmaktansa,Hak davada Zerre olmayı tercih ederim.''

16-''Biz inandığımız hak davaya koşarak gideriz,koşarak gitmeye gücümüz yetmezse yürüyerek gideriz,yürüyerek de gücümüz yetmezse sürünerek gideriz.''

17- Akıl; imanın ve İslam’ın emrinde en büyük nimet, nefsin ve şeytanın elinde ise, sebebi felâkettir.”

18- ”Müslüman hakkın hakimiyeti için motor, şerrin yok olması için fren olma görevlisidir.”

19- ”İslam’ın dışında, hiçbir hak ve hakikat yoktur. Fen ve hikmet, sanat ve sanayi dahi İslam’ın içindedir ve onun bir şubesidir. İlhamını Kur’andan almayan hiçbir ilim ve teknik asla hayra mazhar olamaz. Şerden ve zarardan arınmış sayılamaz. Mutlaka yeterli ve yararlı olduğu savunulamaz.’

20- ”İslam savaşları bütün insanların saadeti için yapılmıştır.”

21- Domuzdan post, gavurdan dost olmaz.”

22- ”Bunların pilotlarını ülkemizde eğitip, Müslüman masum kardeşlerimizin acımasızca bombalamasına izin vermemeliyiz!”

23- ”İslâm, ancak kendi orijinal kavramlarıyla anlaşılır ve anlatılır.”

24- ”İslam en yücedir ve ondan yüce hiçbir şey yoktur. Bu geçek peygamber hadisiyle ve Allah’ın kitabıyla hükümleşmiştir.”

25- Cennete girmek için, mutlaka Müslüman olmak gereklidir. Ancak bu dünyada, Adil bir düzen’in himayesinde, huzur ve emniyet içinde yaşamak için, sadece “insan” olmak yeterlidir.

26- "Insanların, kendi anane ve örflerine göre yaşaması en tabii insan hakkıdır.Ana dilini konuşur, ona göre çocuğuna öğretir.Bunları önlerseniz zalim olursunuz.Peki biz bu konuda ne diyoruz:

“Arkadaş, sen Kürtçe konuşmak istiyorsun öyle mi? -Evet. “Peki söyle bakalım ne konuşacaksın?”

“Efendim ateistlik konuşacağım, Türkiye’yi böleceğim.” O zaman sen Türkçe de konuşsan, Kürtçe de konuşsan zararlısın.

“Ne konuşacaksın?”

“İslam kardeşliğini, birlik ve beraberliğimizi konuşacağım.

” O zaman sen istersen Ugandaca konuş, ben seni alnından öperim.

27- İman varsa imkanda vardır, milli görüşçü asla vazgeçmez.”

”Hakk’ı üstün tutmak her zaman saadet getirir.” ”İçeride irtica, dışarıda fundamantalist gelişmeler denilerek işte bu insanlığı kurtarıcı saadet nizamından insanımız uzaklaştırılmak istenmiştir.”

28- Kanunlar ve nizamlar ne kadar mükemmel olursa olsun, onu tatbik edecek insanın içerisine hak ve adalet sevgisi girmemişse, netice tersine tecelli edecek, adalet yerine adaletsizlik, sosyal adalet yerine sosyal istismar hâkim olacaktır.”

29- ”Kırk çürük yumurta bir tane sağlam yumurta etmez.” Cihad izzet ve aydınlık, gevşeklik ise zillet ve karanlıktır.”

30- ”İslam beş temel üzerine bina edilmiş bir hakikat sarayıdır ve hayat programıdır. Yoksa, sadece bu beş şeyden ibaret zannedilmesi hatadır. Zira, sadece bir kısmına inanmak ve yaşamak İslam değildir.”

31- ”Fırtınalara yön veren kelebeklerin kanat çırpışıdır.” ”İslâmi tebligatta muhatabımız istisnasız bütün insanlardır. Öyle ise görüşü ve görüntüsü ne olursa olsun, davamız herkese anlatılmalı, davet her kesime yapılmalıdır. Tebliğ ve davet bizden, hidayet Allah (C.C)’tandır.”

32- ”Şeytan, Allah’ın mevcudiyetini ve kudretini bildiği gibi, siyonist Yahudi de İslam’ın canının cihat olduğunu bildiği için, bütün gücüyle Müslümanların cihat ruhunu söndürmeye çalışmaktadır.”

33-”Aynen bunun gibi, imanı ve itikadı konularda başlayacak çok az bir şüphe ve sapma bile, insanı giderek İslam’dan uzaklaştıracak ve bu sapıklık, sonunda sahibini cennete değil, cehenneme taşıyacaktır.”

34- ”İslâmi tebligatta muhatabımız istisnasız bütün insanlardır. Öyle ise görüşü ve görüntüsü ne olursa olsun, davamız herkese anlatılmalı, davet her kesime yapılmalıdır. Tebliğ ve davet bizden, hidayet Allah’tandır.”

35- ”Kâbe’yi yıkmaya gelen Ebrehe’nin filleri nasıl sahiplerini ezdiyse, bugün zalim devletlerin uçak, gemi ve tank filoları da birbirini ezecek ve kendi sahiplerini yiyecektir.”

36-”İslamsız bütün nimetler ve saadetler eksiktir. Bu nedenle “Bugün dininizi ikmal ettim ve nimetlerimi tamamladım.” ayeti en son indirilmiştir.” ”Bir çiçekle bahar olmaz ama, her bahar bir çiçekle başlar.”

37- "IMF Haim Nahum doktrinini uyguluyor, seni İsrail’e vilayet yapacak. Onun için seni aç bırakacak, işsiz bırakacak, borca esir edecek ve dininden uzaklaştıracak, o bunun görevlisi. Sen gittin imam hatipliyim diye milleti aldatıp anahtarı alıp IMF’ye teslim ettin. O da 5 sene içinde Türkiye’yi mahvetti. Nasıl ekonomistsin sen? Hakikaten ’cehlin bu derecesi için gayret sarf etmesi lazım’ diye şairlerden birinin bir sözü var. Onun için ekonomideki bu faciaları meydana getirmek için ekonomi ustası olması lazım. Bir yıkım bu kadar kısa zaman olmaz. Tarım zaten yok olmuş, hayvancılığı yok etmişsin, bütün sanayiyi yok ediyorsun, milli hiçbir müessese bırakmamışsın. Sen nasıl ekonomistsin..."

38- “AKP’ye oy vermek İsrail’e oy vermek demektir” Dikkatle bakın. ’Kim ben mi? Ben hiç İsrail’e hizmet eder miyim yahu?’ şarkısını söyleyerek size İsrail’in ordusunda askeri talim yaptırır. Neye alet olduğunuzu bilmezsiniz. O bilir ve sizi kullanır.

39- Şimdi bugünkü AKP’yi teşkil eden, kuran, kurduran kendi planları için bütün bu senaryoları tanzim eden Siyonizmdir.

40- Banane Amerikadan Banane Amerikadan Banane Amerikadan

Muhterem Hocam Bizlere Hakk'la Batıl'ın ne olduğunu öğrettin Sana Minnet borçluyuz, Mekanın Cennet olsun.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER