VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 10 July 2021 19:41:57

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan:İktidara Yanlışlarını Söylüyoruz

Fatih Erbakan: Eski dost düşman olmaz, biz iktidara yanlışlardan dönülmesi için uyarıda bulunuyoruz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘’Eski dost düşman olmaz. Biz iktidara düşmanlık yapmak için değil, bu yanlışlarından dönmeleri için uyarıda bulunuyoruz ’’dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, partisinin 1'inci Balıkesir Olağanüstü Kongresi'nde açıklamalarda bulundu.

Erbakan, siyaseti intikam almak için yapmadıklarını belirterek, "Eski dost düşman olmaz. Biz iktidara düşmanlık yapmak için değil, bu yanlışlarından dönmeleri için uyarıda bulunuyoruz.

Bu kardeşlik hukukun gereğidir. Kul hakkı, tüyü bitmemiş yetimin, mazlumun hakkı, en çok dikkat etmemiz gereken konuların başında geliyor.

Paylaşımda adaletin uygulanması biz Millî Görüşçülerin en tavizsiz olması gereken konudur" dedi. “Bu sistemi kaldıracağız” Kongrede konuşan Fatih Erbakan, 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere, elektrik fiyatlarında tüm abone grupları için yüzde 15 oranında artış yapıldığını belirterek, "Böylece dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş şekilde, son 3,5 yılda elektriğe toplamda yüzde 122 oranında zam yapılmış oldu. Doğal gaz da yüzde 100 zamlanmış oldu.

Hayır bu böyle gitmez. Fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapan bu düzeni değiştireceğiz. Fakirden alıp, zengine veren bu sistemi ortadan kaldıracağız" 

 

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

 

 

Yeniden Refah iktidarında çiftçiye, köylüye özel olarak ucuz mazot, elektrik var, en yüksek taban fiyatları var üretim, istihdam, ihracat var. Beton, çimento, AVM, rezidans yerine sanayi var, teknoloji var, ARGE var. EYT’lilere emeklilik hakkı, atanamayan öğretmenlere en acil şekilde atama var. Yeniden Refah iktidarında gardiyan devlet değil, garson devlet anlayışı var. Sadece imtiyazlılara değil herkese refah var. Bolluk var, bereket var, zenginlik var, kalkınma var yeniden büyük Türkiye var.

Bu kalkınmanın, bu bolluk ve bereketin ilmi ve teknik olarak projeleri, hazırlıkları tamamlandı. Milli Kaynak Paketleri kitabımızda o kaynağın nasıl bulunacağı yazıyor. Şimdi inşallah ARGE Başkanlığımızın yoğun çalışmasıyla 29 Ekim’de, merhum Liderimiz Erbakan Hocamızın doğum gününde 81 İle 181 Proje kitabımızı da bütün Türkiye’ye ilan edeceğiz inşallah.

Bu millet Edirne’den Kars’a kadar, Rize’den Antalya’ya kadar doğup büyüdüğü topraklarda sosyal, yardıma, belediyenin, kaymakamlığın erzak torbalarına muhtaç olmadan, Allah’tan başka kimseye muhtaç olmadan alnının teriyle doğup büyüdüğü toprakta nasıl istihdam imkanı bulacak, nasıl iş sahibi olacak, hangi şehre, hangi bölgeye hangi sanayi tesisi, hangi fabrika, kalkınmaya yönelik hangi atılım yapılacak bunların ilmi ve teknik olarak ortaya konulduğu 81 İle 191 Proje kitabımızın müjdesini bütün milletimize veriyoruz” diye konuştu.

Genel Başkan Fatih Erbakan’ın konuşmasının ardından yapılan seçimlerde Fatih İnceboy delegelerin oyunun tamamını alarak il başkanı olarak seçildi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER