VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 12 March 2023 13:59:06

0 Yorum

Kez Okundu.

ERBAKAN’I Anma Anlama

SAYIN NECMETTİN ERBAKANI ANMA

H24/ Makale Salih Gürcan 

Değerli Kardeşlerim. Biz Avrupa da bu anma günü yaparken birde Hocamın kendi ağzı ile Amerikalıların Refahyol kurulduğunda ilk ziyaretlerinde bir dizi emir telakki eden envanter ile ziyaretime geldiler diyor.

Erbakan Hocamın ekonomi de başarısından emin oldukları için onlardan bahsetmeyeceğim Maddeler çok ben sadece bir maddeden bahsetmek istiyorum. O madde “İran’ı Ziyaret etmeyeceksin” dediler diyor.

Erbakan Hocam dinlemedi en önemli hem insanlık için hem de İslam alemi için bir kurtuluş reçetesi olan D8 leri kurdu ve bir çok çalışmalar başlattı. Siyonist tahakküm Erdoğanı ABD ye çağırıp mason yemini ettirilmeden önce bir düzine yapacağı emrivakileri kabul ettirdiler. Bunların ilk maddesi D8 leri tamamen işlevsiz hale getirmek.

İkinci önemli madde taaa Özal zamanında Erbakan Hocam zamanında devlet ricaline alınmış fakat Sabetaist generaller perinçek sol guruplar Mehmet ağar gurubu mhp ve karma guruplar tarafından fişlenmiş 650.000 namaz kılan Bürokrat memur asker ve polisi devlet ricalinden temizlemek.

Üçüncüsü dinde reform yasası çıkarmak. (Tabi bu yasadan önce Ayasofya camisinde ibadete açma özellikle ingiltere siyonistlerin talebi olan çakma bir şeyhülislam müessesesini kurmak) idi. Maddeler çok hepsini yazamam.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Kardeşlerim merhum Burhan kuzu bir yıl benim Anayasa dersime geldi. Bu planları Demirel onun danışmanı olan Burhan Kuzuya anlatmıştı. Bu planların hepsini siyonist merkez Süleyman Demirel için hazırlamıştı. Erdoğan ve gül talep edince siyonist merkez Demireli devreden çıkarıp Erdoğanı programa aldılar. Şu anda ne isteniyor?

Erbakan ismi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya kabul etmişken Erbakan vefatından hemen sonra Suriye de iç savaş başlatılıyor. Kardeşlerim Erbakanın ismini partisini, CHP ve MC hükümetleri ile kurduğu tüm fabrikaların müesseselerin ortadan kaldırılması arazilerinin dahi satılmasını Erdoğana yaptırıldı.

Erdoğan Gümüş motor fabrikasına ait araziyi dahi sattı. Şimdiki ne olduğu belli olmayan tek adam sisteminde ve Erdoğanın önceki dönemde İsrail’in Türkiye deki üretim mekanizmasından patent hakkından tutun Urfa’da organik domates üretimine kadar 20 yıllık zarfında 500 milyar dolar para götürdüğü söyleniyor.

Netice itibari ile Erbakan Hocam bir Konuşmasında bunu anlatıyor. “Erdoğana giydirilen gömleğin üzerindeki işaretleri ne anlama geldiğini anlatırsam oturur ağlarsınız” diyordu.

Benden Erdoğanın Siyonist merkeze teslim şeklini ve verdiği güvence şeklini anlatırsam Erbakan Hocamın dediği ile kalmaz hem ağlar hemde kusarsınız. Selam ve dua ile. 

Mehmet Salih GÜLCAN

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER