VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 22 February 2022 21:16:06

0 Yorum

Kez Okundu.

Erbakan’dan Eyt Sözü

Fatih Erbakan’dan EYT açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, EYT ve 3600 ek gösterge konularına ilişkin açıklamalarda bulundu.

EYT’liler Fatih Erbakan ile bir araya geldi!

EYT’liler Fatih Erbakan ile bir araya geldi! Emeklilikte yaşa takılanlar, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile bir araya geldi. Erbakan, EYT’lilerin organize edeceği büyük mitinge katılım ve çözüm önerilerinin sunulacağı basın açıklaması sözü verdi .

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, söz konusu görüşme sonrası şunları söyledi:

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Fatih Erbakan ile yapılan görüşmemizde çözüm önerilerinin sunulacağı basın açıklamalı bir programın en kısa sürede gerçekleşmesi sözü ile, pandemi yasakları ya da olumsuz durumla karşılaşmayacağımızı umduğumuz mayıs ayında yapacağımız ; iktidar ve tüm muhalafet partilerini davet edeceğimiz mitingimize katılım sözünü aldık. Verdiğimiz mücadeleye inancı ve destekleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla.

Gönül BORAN ÖZÜPAK EYT Federasyonu Başkanı

Prim günlerini doldurmuş ancak 1999 yılında devletin belirlediği yasa ile birlikte yaş sınırına takılan EYT'liler uzun süredir yasanın kaldırılması için elinden gelen mücadeleyi gösteriyor.

Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse iktidar ve muhalefeti ziyaret ederek EYT meselesinin çözüme ulaşmasını talep ediyor. EYT'liler gasp edilmiş hakları için mücadele vermeye devam ediyor. Uzun süredir sosyal medya hesapları üzerinden seslerini duyurmaya çalışan EYT'liler, Twitter'i miting alanına çevirmişti.

EYTFED Başkanı Gönül Boran Özüpak bir yandan televiyon programlarında EYT'lilerin sesi olmuş diğer yandan "Edirne'den Kars'a, Jüpiter'den Mars'a, Eğer Adalet Varsa Çıksın Artık Bu Yasa" slogonlarıyla sokakları inletmişlerdi.

FATİH ERBAKAN'DAN EYT AÇIKLAMASI

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bilecik İl Başkanlığı’nda ekonomi gündemine yönelik açıklamalarda bulundu. Erbakan’ın açıklamaları şöyle: “Hepinizin bildiği gibi iktidarın milletin taleplerine her zaman söyleyecek bir bahanesi, bir gerekçesi oluyor.

EYT’lilere imkanımız yok diyor. Memura, emekliye maaş zammı yapılacağı zaman bütçede böyle bir imkan yok diyor. Pandemide vatandaşa, imkanımızı yok olsa verirdik, maalesef veremiyoruz diyor.

3600 ek göstergeye yıllardan beri kaynak bulamıyor. Vatandaşın milletin talepleri olduğu zaman nedense tabiri caizze ceplerinde akrep çıkıyor

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER