VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 20 October 2020 18:46:23

0 Yorum

Kez Okundu.

Bursa Genç Refah’tan Temiz bir Çalışma

Genç Refah'lılardan Örnek Davranış

H24/Siyaset/ Gençlik

Bursa Refahlı Gençler yerlerinden Uludağ bakacak mevkiğinde temiz toplum adı altında çevre kirliğine sebep olan ; Atıkları Burulaş personelleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte temizleyip çevreye bırakılan atıklar hakkında basın açıklaması gerçekleştirdi.

Basın Açıklamasını Yeniden  Refah Partisi Bursa il Gençlik kolları  Başkanı 

Muhammed Fatih ŞAHİNLER yaptı

Sayın basın mensupları Kıymetli genç kardeşlerim; Yeniden Refah Partisi Bursa İl Gençlik kolları olarak bizler çevre kirliliğine dair farkındalık oluşturmak ve ormanlarımıza verdiğimiz değeri vurgulamak üzere Bursa’mızın akciğerleri Uludağ’ımızda bulunuyoruz.

Tüm piknik sezonu boyunca piknikçilerin ve tatilcilerin arkalarında bırakmış olduğu atıklar şehrimizin değeri olan Uludağ’ımıza ve çevremize zarar vermektedir. Bu atıklar yalnızca çevre kirliliği oluşturmamakla beraber belirli dönemlerde orman yangınlarına da sebep olmaktadır.

Ülkemizin gündeminde çok önemli bir yer tutan bu yangınlar lanetlediğimiz terör eylemleri olduğu kadar aynı zamanda bir ihmal ve sorumsuzluk sorunudur. Bizler bu kirliliğin oluşmasında ihmali bulunan vatandaşlarımızı, doğada yüzlerce yıl boyunca kaybolmayacak izler bırakmamaları konusunda uyarıyoruz. Bununla birlikte çevreye verilen bu zararı önüne geçebilmek adına; Bugün burada çevre düzenlemesinde bulunan genç kardeşlerimize yaptıkları kıymetli çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum. Geleceğimizin teminatı olan genç kardeşlerimiz burada yaptıkları çalışmalar ile ormanlarımızın da teminatı olduklarını bir kez daha göstermiştir. Çevremizde oluşan bu kirlilik ve orman yangınlarına dikkat çekerek; Yeniden Refah Partisi Bursa İl Gençlik Kolları olarak ‘Ormanlarımız için Biz Varız, Bursa için Biz Varız’ diyoruz. Bu kapsamda toprağımıza, suyumuza, havamıza, kıyılarımıza, meralarımıza, ormanlarımıza kısaca tüm yaşam alanlarımıza birlikte sahip çıkmak dileği ile daha iyi yarınlar için mücadelemize hep birlikte devam edeceğimizin bilinmesini isteriz. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Muhammed Fatih ŞAHİNLER Yeniden Refah Partisi Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER