VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 May 2021 16:51:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Biz buradayız Erdoğan Nerede

AA ‘tezahürat’ gibi sundu: Mescid-i Aksa’da Erdoğan protestosu 

 İşgal altındaki Doğu Kudüs’te yer alan Mescid-i Aksa’da “Biz buradayız sen neredesin Erdoğan” sloganı atıldı. Anadolu Ajansı (AA) videoyu ‘tezahürat’ gibi sundu.

AA, Twitter üzerinden ‘Mescid-i Aksa’da ‘Erdoğan’ sloganları’ başlıklı bir video paylaştı. Reklam Arapça bilen kullanıcılar, sloganda, “Biz buradayız sen neredesin Erdoğan” dendiğini, dolayısıyla övgü değil eleştiri içerdiğini aktardı.  

 

ERDOĞAN: GAZZE'YE GİDECEĞİM Öte yandan dönemin başbakanı Erdoğan, 23 Nisan 2013'te yaptığı açıklamada Gazze'yi ziyaret edeceğini ifade etmişti. Bu açıklamanın üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen Gazze'ye herhangi bir ziyaretin gerçekleşmemesi dikkat çekti.

 

Bir sosyal medya kullanıcısının "Ana dili arapça olan biri olarak söylüyorum AA maalesef Erdoğan protestosu bu... "Biz buradayız sen neredesin Erdoğan?" ifadelerine sosyal medya hesabından cevap veren Anadolu Ajansı Ortadoğu Editörü Turgut Alp Boyraz, “Kudüs'te çalışan biri olarak söylüyorum, bu bir Erdoğan protestosu değildir. "Ey sevgili Erdoğan, Tel Aviv'i vur" , "Biz buradayız sen neredesin ey Erdoğan" diye yardım çağrısında bulundular. Yalan ithamlarla saygısızlık etmeyin.” dedi.

 

 

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER