VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 May 2021 01:56:41

0 Yorum

Kez Okundu.

Barzani Kalbimiz Filistinle Birlikte

Mesud Barzani: Kalplerimiz Filistin'le birlikte

H24/ERBİL

  Galeri Irak Kürdistan Bölgesel Yönetiminden Hêmin Havrami, Filistin Konsolosunu ziyaret ederek KDP lideri Mesud Barzani'nin Filistin'e verdiği desteği iletti. Kürdistan Bölgesel Yönetimi Elçisi Hêmin Havrami, Kürdistan Bölgesi Başkonsolosu Filistin Büyükelçisi Nazmi Hazouri’yi ziyaret etti.

Havrami görüşmede, Ramallah Yönetiminin Başkanı Mahmud Abbas'a iletilmek üzere Mesut Barzani’nin mesajını iletti. Havrami, Filistin halkının karşı karşıya olduğu kriz ve Kudüs'te yaşanan acı olaylarla ilgili Filistin halkıyla dayanışma içinde olduklarını ifade etti.

Havrami mesajında, "Mesud Barzani’nin kalplerinin Filistin halkıyla beraber olduğunu" ifade ettiğini bildirdi. Büyükelçi Nazmi Hazouri, Mesud Barzani adına gerçekleştirdiği ziyaret için Havrami'ye teşekkürlerini bildirdi.

Hazouri, Mesut Barzani'nin Filistin halkıyla kardeşlik ve dayanışma ifadelerinin kendileri için oldukça anlamlı olduğunu ve bu dik duruşlarından dolayı Barzani'ye teşekkürlerini ilettiğini ve Ramazan Bayramlarını tebrik ettiğini söyledi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER