VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 June 2022 00:54:33

0 Yorum

Kez Okundu.

Arınç Metineri Ezdi

Bülent Arınç, Mehmet Metiner'i perişan etti!

Kirlileri ortaya saçıldı

Bülent Arınç, Mehmet Metiner'i perişan etti! Kirlileri ortaya saçıldı

TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, dün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı “Türk Demokrasi Vakfı Yeniden Toplantısı” programında AK Parti’ye yönelik ciddi eleştirilerde bulunarak, “Tatlı su balığı siyasetçileri var. Suya sabuna dokunmadan.

Majestelerinin gazetecilerine havanın güzelliğinden, suyun berraklığından bahsetmek yeterli değil; öksürmenin zamanıdır, bağırmanın zamanıdır, kral çıplak demenin zamanıdır. Allah cesur olana izzet verir.

Cesur olan izzet kazanır, itibar kazanır.” demişti. Bülent Arınç'ın AK Parti'de büyük yankı uyandıran sözleri sonrası AK Parti Eski Milletvekili Mehmet Metiner de dün “Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. İnşallah partimizden de ihraç olur gider.” ifadeleriyle tepki vermişti.

Bülent Arınç’ı hedefe almaya devam eden Mehmet Metiner, bugün de “Bülent Arınç öyle iddia edildiği gibi AK Parti’nin kurucu üyelerinden değildir.” dedi.

Bülent Arınç, Mehmet Metiner’e sosyal medya platformu Twitter hesabından “Kifayetsiz muhteris ve müfteri Metiner, sözüm sana!” başlıklı açıklamasıyla cevap verdi. Kral çıplak kavgası büyüyor! Mehmet Metiner, Bülent Arınç'a saat verdi Mehmet Metiner, Bülent Arınç'a savaş açtı! AKP kurucu üyesi değildir

 SENİN OMURGAN YALAN VE İFTİRADAN MÜTEŞEKKİL

AK Partili Mehmet Metiner’e yönelik sert ifadeler kullanan Bülent Arınç, “İnsan omurgası 33 kemikten oluşur. Senin ki ise yalan, iftira ve hasetten ibaret üç kıkırdaktan müteşekkil. Sanma ki yalan ve iftiralarını dikkate alıp cevap vereceğim. Seni muhatap almak benim için züldür. Ama “Gerektiği zaman, hadsize haddini bildirmek, kırk yetime kaftan giydirmekten üstündür.” dedi.

ERDOĞAN'A HAKARET ETTİN SONRA ÖZÜR DİLEDİN

 Bülent Arınç açıklamasının devamında, “AK Parti’nin her toplantısına kurucular kurulu üyesi sıfatı ile davet edilen şahsımın partiden ihracını talep edecek cüreti nereden buluyor, bu gücü kimlerden aldığını düşünüyorsun? Sen ki sürekli birilerinin gölgesinde sana ihsan edilenle beslenen, ondan alacağını tüketip sonrakine geçen bir zavallısın.

Tam da bu sebeple geçmişinden nedamet getirmeyi alışkanlık haline getirmişsin.

HADEP’te siyaset yaparken Milli Görüş yıllarından nedamet getirdin. Liberal oldun, kürtlüğünden nedamet duydun.

AK Parti çatısı altında siyaset yaparken, nasıl olsa duyulmaz özgüveniyle kuytuda köşede, dönemin Başbakanı Sayın Erdoğan’a ağza alınmayacak hakaretler ettin.

Hakaretlerini önce PKK komplosu diyerek reddettin, bir hafta sonra söylediğini kabullenerek canlı yayında özür dilemek zorunda kaldın.

Özel hayatın, dünün ve bugünün ile alakalı bildiklerimi ailene hürmeten konuşmuyorum. Hadi iki çift laf daha edeyim de tamam olsun. Sen ne bir Kürt kadar mert ne de bir Müslüman kadar ahlaklısın.” ifadelerini kullandı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER