VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 July 2022 07:34:58

0 Yorum

Kez Okundu.

Ankara’da LGBT’YE Geçit Yok

Ankara'da LGBT'ye Geçit Yok

H24/ Gündem 

Google News Sayfamız Geçtiğimiz günlerde yapılacağı duyurulan “LGBT Onur Yürüyüşü”ne karşı Ankara Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde bir araya gelen 50’yi aşkın sivil toplum kuruluşu, ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

 Sayfamız Geçtiğimiz günlerde yapılacağı duyurulan “LGBT Onur Yürüyüşü”ne karşı Ankara Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde bir araya gelen 50’yi aşkın sivil toplum kuruluşu, ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Ankara’da düzenleneceği duyurulan “ LGBT Onur Yürüyüşü” adı altındaki ahlaksız eyleme, 50’yi aşkın STK Hacı Bayram-ı Veli Camii önünde tepki gösterdi.

Gerçekleştirilen basın açıklamasında STK’lar adına konuşan Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Millî Gençlik Vakfı (MGV) Ankara Şube Başkanı Ahmet Şanver, küresel odakların gençler üzerinde türlü oyunlar ile etkilemeye çalıştığına dikkat çekerek, yetkililere bu ahlaksız etkinliklerin engellenmesi için çağrıda bulundu.

BU YAPILAR EMPERYALİZME VE PKK’YA SELAM DURMAKTA

 LGBT yapılarının tüm dünyada etkinlik yaparak ahlaksızlığı normalleştirmeye çalıştığını ifade eden Şanver, aynı yapıların vatandaşlarımızı da kışkırtmak için çabaladığını belirterek, “LGBT yapıları; tüm insanlığı kötülüğün, sapkınlığın, ahlaksızlığın normalleştiği bir dünyaya sürüklemektedir.

Her fırsatta vatandaşlarımızı ve güvenlik güçlerini kışkırtarak, sadece kuru bir gürültüyle gündeme gelmeye çalışan bu yapılar, emperyalizme ve uzantısı olan PKK’ya da selam durmaktadır. İslam’ın yasakladığı ve insanın onuruna, şerefine, izzetine, haysiyetine aykırı olan bu yapıların normalleşmesinde, meşru görülmesi de nesillerimizi zehirlemesine de izin vermeyiz” dedi.

MEYDAN OKUMANIZA SESSİZ KALMAYACAĞIZ”

Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen yürüyüşler ile vatandaşların kışkırtıldığına dikkat çeken Şanver, bu organizasyonların bir meydan okuma olarak gerçekleştirildiğine vurgu yaparak, “Sefil LGBT organizasyonu günlerdir ülkemizi ve milletimizi tahrik eden yürüyüş ve eylemlerini şimdi de Ankara’da yapma kararı almıştır. Bu yürüyüş ve eylemin organizatörleri, katılımcıları ve tüm destekçileri bilmeli ki, biz bu hayâsız meydan okumanıza karşı sessiz kalmayacağız.

Bu sürecin dış kaynaklı bir organize kaos süreci olduğunu, milletimiz ve devletimize karşı da bir meydan okuma olduğunu görüyoruz. İnsanlığın değerlerine savaş açmış bu topluluğa karşı gerekli tedbirleri almak ve düzenlenmek istenen yürüyüşe müsaade etmemek boynunuzun borcudur” diye konuştu.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER