VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 30 May 2021 00:13:44

0 Yorum

Kez Okundu.

AKP’yi Zora Sokacak Bürokratik Köstebekler

 AKP'de muhbir krizi: 'Muhalefete yoğun belge akışı başladı'

 Ahmet Takan, Korkusuz'daki bugünkü köşe yazısında AK Parti içerisindeki muhbirlerin muhalefete bilgi aktardığını yazdı. AKP'de muhbir krizi: 'Muhalefete yoğun belge akışı başladı'

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında AK Parti içerisindeki muhbirlerden muhalefete yoğun bir şekilde bilgi aktarıldığını iddia etti.

" SEDAT PEKER VİDEOLARININ PABUCU DAMA ATILABİLİR"

"Sedat Peker videolarının pabucu dama atılabilir!.." diyen Ahmet Takan, "AKP bürokrasisinden, muhalefet partilerine yoğun bir bilgi ve belge akışı başladı. Dudak uçuklatacak bilgiler!.. Tabii ki, muhalefet, kendilerine ulaştırılan bilgilerin üzerine sazan gibi atlamıyor…

Derinlemesine araştırmalar yapılıyor… Yakında, '128 milyar dolar nerede?' den daha büyük skandalların ortaya saçıldığını görürseniz şaşırmayın derim!" yazdı.

İşte, Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan'ın dikkat çeken o yazısı: "Peki, saray klikleri arasında devam eden hararetli kapışma kamuoyuna nasıl yansıyacak?..

Soruma, siyasi kulislerden edindiğim bilgi ile cevap vereyim; AKP bürokrasisinden, muhalefet partilerine yoğun bir bilgi ve belge akışı başladı.

Dudak uçuklatacak bilgiler!.. Tabii ki, muhalefet, kendilerine ulaştırılan bilgilerin üzerine sazan gibi atlamıyor… Derinlemesine araştırmalar yapılıyor… Yakında, “128 milyar dolar nerede?” den daha büyük skandalların ortaya saçıldığını görürseniz şaşırmayın derim!..

Muhalefet cephesinden gelecek, soru ve araştırma önergelerini de dikkatle takip etmenizi öneririm…

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER