VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 December 2021 19:41:22

0 Yorum

Kez Okundu.

Akar Kürtler Türkler Kardeştirler

Hulusi Akar: Türkler ve Kürtler kardeştir!

Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kuvvet Komutanları ile birlikte 14. İnsansız Uçak Sistemleri Üs Komutanlığı Sancak Tevcih Töreni’ne katıldı.

Törenin ardından Vali Hulusi Şahin ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BATSO) yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Akar, burada yaptığı konuşmada "Türkler ve Kürtler kardeştir.

Araya fitne, fesat sokmak isteyenler geçmişte başarılı olamadı, bugün de yarın da başarılı olamayacak" dedi.

Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştirilen kalkınma çalışmaları kapsamında Batman’da da önemli hizmetlerin hayata geçirildiğini ifade eden Akar, PKK ve YPG’nin hiçbir zaman Kürtleri temsil etmediğini söyledi.

Akar konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “PKK/YPG hiçbir zaman Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olamaz. Nasıl DEAŞ Müslümanları temsil etmiyorsa terör örgütü PKK/YPG de Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olamaz.

Türkler ve Kürtler kardeştir. Yüzyıllardan beri aynı ekmeği, suyu paylaşıyoruz. Şanlı bayrağımız ve sancağımız için canlarını feda eden kahramanlarımız şehitliklerde yan yana yatıyor. Başta Çanakkale Şehitliği olmak üzere şehitliklere baktığınızda bu resmi açıkça görürsünüz.

Araya fitne, fesat sokmak isteyenler geçmişte başarılı olamadılar, bugün de yarın da başarılı olamayacak.”

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER