VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 18 February 2021 01:34:50

0 Yorum

Kez Okundu.

Ajanlar, Eylemleri ve “Hizmet”çileri

Ajanlar, Eylemleri ve “Hizmet”çileri

 

 

Meşhur eylemleri bilirsiniz. Bazen de şahit olduğunuz ve fakat konjonktürel yapı ve zamanlama faktörlerinden dolayı anlamlandıramadığınız eylemleri vardır. Aslında puzleleri tam ve doğru olarak yerleştirdiğinizde karşınıza çıkacak olan tablo, tanıdıktır.

 “Mavi Marmara Baskını”nı hepiniz bilirsiniz. Kim yaptı, niye yaptı vs… Peki Adana’daki tır baskını kim yaptı? Türk polisi(!), Türk savcısı(!), Türk askeri vs (mi). Ve zaman Today, olayı dünyaya: “Türkiye’den El-kaideye (silah) yardım tırları” diye servis etti. Yine aynı polisler, aynı savcılar, bu kez İHH bürolarına baskın ve yine aynı gazeteden dünyaya aynı servis: “İHH’dan teröristlere yardım malzemesi.” Bu İHH ki “Mavi Marmara”yı yardım malzemeleri ile doldurup, GAZZE’ye yollamıştı. (Sen misin yollayan diye bu polisler(!) ve savcılar(!) tarafından, intikamı alınıyordu herhalde). Ve yine Suriye’ye karşı, “en üst düzey bir güvenlik” toplantısının (Süleyman Şah Türbesi) planları, yine bu “hizmet”çiler tarafından dinlendi ve yine aynı gazete tarafından bir kaç saat içinde, dünya’ya servis edildi. Ve tapeler, kasetler, şantajlar, dinlemeler vs. şimdi bütün bunları yabancı isimli birileri (Wikileas gibi) veya yabancı gazeteler yapsaydı kimsenin umurunda değildi. “Casusluk faaliyeti” denilip geçilirdi. Ama yapanlar, Türk(!) olunca mangalda kül kalmıyor.

 

En başarılı istihbarat servisleri, kendi ülkeleri dışında yapılanmış olan istihbaratlardır. Bunlar Türkiye’de de bu şekilde yapılanmışlar. Tavandaki LAVRENS aslen Yahudi; tabandaki “hizmet”çiler ise; onu savunan, (Mücahid) Müslümanlar(!) İkisi arasında ise birbirlerinin sınırlarını ihlal etmeyen “efendi-zade”ler. (Efendi, zade, ..giller, gibi kelimelerin, nereden gelip lisanımıza yerleştiğini araştırmanızı tavsiye ediyorum) “Hoca efendi” tanımlaması öylesine tesadüfi bir tanımlama değildir.

Türkiye’nin “hoca efendi”si, Mısır’ın Sisi’si kadar başarılı olamadı. (Biliyorsunuzdur, Mursi de Gazze sınır kapılarını açıp Filistin’e insani yardımda bulununca; “teröristlere yardım ediyor” diye suçlanmıştı İsrail tarafından).

Biraz kafanız karışsın diye soruyorum şimdi:

1- Tuncay Güney, şimdi Kanada’da haham. Türkiye’de “hizmet”çiydi. Bu hareket onunla başlamıştı. Cemaat, onun için: “din değiştirdi” diyor. Yahudilikte din değiştirmekle Yahudi olunmuyor, hele hele haham hiç olunmaz. Bir insanın, Yahudi olabilmesi için; annesinin Yahudi olması gerekiyor.

2- Hareketin başlarında yine “T….” diye bir gazete çıktı. Hangi sermaye ile? Çetin Altan’ın çocuklarına en gizli belgeleri hangi “kuşlar” getiriyordu. Şimdi niye yoklar. Aldıkları ödüller kimlerdendi?

 

3- Eşref Bitlis’ten Muhsin Yazıcıoğlu’na kadar birçok enteresan uçak kazaları, bürokrat ve subay derecindeki intiharlar, şantaj video kasetleri ile CHP ve MHP’yi çökerterek, ajanların egemen olduğu, BOP’çu bir patinin iktidarı!

4- “Üstün Cesaret Ödülü”

5- “One minute” falan derken; ve nihayet “UZUN ADAM BİZE İHANET ETTİ”, “ÖDÜLÜ GERİ VERSİN” diyen Yahudi CEMAATİ

Şey… bütün bunlar tesadüfse(!) bizi mi buluyor dersiniz?

 

Bir 1 kişi, dış giyim ve şunu diyen bir yazı ’Aynadaki Adam diyorki Sen hiç deli diye tımarhameye atıldın mı? işkence çekip sürgün oldun mu? Yobaz, Örümcek kafalı, Mürteci denildin mi? Zalime karşı durdun mu? Bu kahpe düzene hayır dedin mi? rüsvete,kayırmaya,torpile, faize, fuhusa yeter dedin mi?.Adaletin emegin insanlıgın kavgaasını verdin mi? AdilAVAD’dan H24’ görseli olabilir

Bir 1 kişi görseli olabilir

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER