VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 June 2021 23:09:43

0 Yorum

Kez Okundu.

Kiler’den Bitlis Ticaret Odası Başkanı Tezcan’a Hakaret

AKP'li Kiler'den TBMM'de Ticaret Odası Başkanı'na ağır hakaretler

AKP Bitlis Milletvekili Vahit Kiler'in, Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Davut Tezcan'a yönelik TBMM'de ettiği hakaretleri paylaştı.

Meclis tutanaklarını paylaşan Tarhan, AKP'li Kiler'e sert tepki gösterdi.

TBMM'de konuşan AKP'li Vahit Kiler, Bitlis Ticaret Odası Başkanı'nı türcü hakaretlerle hedef aldı. Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Davut Tezcan'ı işaret eden AKP'li Kiler, "Almışsınız 17 milletvekilini önünüze, Bitlis'te kadrolu olan fitneci birine saldırtıyorsunuz -çok afedersiniz- havlatıyorsunuz. Bitlis TV'nin ekibine havlatıyorsunuz" sözlerini sarf etti.

Sözlerine devam eden Killer, yine Tezcan'ı hedef alarak, "Milletvekiline demiyorum, orada 17 milletvekiline itlik yapana söylüyorum. Önüne almış orada Bitlis Ticaret Odası Başkanı'nı, daha önce herkese itlik yapan o iti orada havlatıyorsunuz" şeklinde hakaretlerde bulundu. Söz konusu konuşmanın tutanaklarını sosyal medya hesabından paylaşan CHP'li Tahsin Tarhan, Kiler'e sert sözlerle tepki gösterdi.

Tarhan mesajında şu ifadeleri kullandı: Bugünü tarihe not olarak düşüyoruz! AKP’li Bitlis Milletvekili Vahit Kiler TBMM Genel Kurulu’nda vatandaşa hakaret etti. “Havlamak” ve “İt”kelimeleri Gazi Meclis’in çatısı altında bir milletvekili tarafından ağza alındı.

Hem de şehrinin Ticaret Odası Başkanı için!

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER