VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 13 February 2022 09:51:52

0 Yorum

Kez Okundu.

Epözdemir’den Her Şeyolog Benzetmesi

Rezan Epözdemir Ersan Şen'e 'herşeyolog' dedi!

H24/ Gündem

Stüdyo karıştı Yeniakit.com.tr Habertürk TV canlı yayınında avukatlar Rezan Epözdemir ile Ersan Şen arasında "Herşeyolog" tartışması yaşandı.

Sinirden deliye döndü!

Ekranlarda, ekonomiden, siyasete, siyasetten depreme hemen her konuda fikir beyan eden Ersan Şen, beklemediği bir anda meslektaşı Rezan Epözdemir'in "Herşeyolog" tepkisi ile karşılaştı. Epözdemir, isim kullanmadan, "Bazı avukat arkadaşlarımız 'herşeyologlug' yaparak mesleğimize zarar veriyor." dedi.

Epözdemir'in sözlerini üstüne alınan Ersan Şen sinirden deye döndü. İkili arasındaki tartışma bir süre devam ederken, moderatör çareyi reklama gitmekte buldu.

Ersan Şen ile Rezan Epözdemir arasında 'Her şeyolog' kavgası: Tartışma alevlenince reklama gidildi Hukukçu Dr. Rezan Epözdemir, katıldığı canlı yayında, her konu hakkında fikir beyan eden meslektaşlarına, 'Hukukçu arkadaşlarımız sondaj, deprem, dış politika değerlendiriyorlar.

Türkiye'de 'her şeyologlar' türedi son dönemde.' diyerek tepki gösterdi. Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Epözdemir'in sözlerine alınınca canlı yayında sert bir tartışma çıktı. Moderatör, ikili arasındaki tansiyonu düşüremeyince programa reklam arası verildi.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER