VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 15 March 2023 20:44:04

0 Yorum

Kez Okundu.

Temel Karamollaoğlu: Kızılay’a kan bile vermem

Temel Karamollaoğlu: Kızılay’a kan bile vermem

H24/ Siyaset

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Ahbap’a çadır satan Kızılay’ı ve yönetimini eleştirdi: “Ben bundan sonra Kızılay’a hiçbir surette ne yardım ederim ne de yardım edilmesini teşvik ederim. Kan bile vermem. Hastaneye gider veririm ama oraya vermem.”

Temel Karamollaoğlu Video aşağıda – Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, depremzedelere yardım etmesi gerekirken Ahbap’a çadır satan Kızılay’ı ve yönetimini sert sözlerle eleştirdi. Katıldığı TV5 canlı yayınında Kızılay’ın depremlerin ardından çadır satmasını eleştiren Karamollaoğlu, “Utanç verici bir manzara. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir manzarayla karşılaşılacağını zannetmiyorum. Efendim diyor biz satış da yapabiliriz.

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/

Ya millet can çekişiyor, ihtiyacı var, sen yardım kuruluşusun ticari bir müessese değilsin. Normal şartlarda bazı üretimleri yapıp satıyorsa anlarım, bir felaket yokken. Ama deprem anında herkes çadır beklerken çadır satmaya kalkarsan bu olmaz” diye belirtti. “Kızılay bir ailenin şirketi mi” diyen Karamollaoğlu, Kızılay’a artık yardım yapmayacağını ifade etti ve “Ben bundan sonra Kızılay’a hiçbir surette ne yardım ederim ne de yardım edilmesini teşvik ederim.

Bu mantığa ben güvenmem. Kan bile vermem. Hastaneye gider veririm ama oraya vermem” dedi.

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER