VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 27 August 2023 21:52:28

0 Yorum

Kez Okundu.

Tekin’den Meral Akşener’in Sözlerine Tepki

Tekin'den Aksener'e Tepki

H24 / Siyaset

Gürsel Tekin Meral Akşener'in sözlerine sert tepki gösterdi!

İstanbul eski milletvekili Gürsel Tekin'den, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in sözlerine karşılık tepki de bulundu. "CHP'nin hedef tahtasına oturtulması insafsızca eleştirilerdir" ifadelerini kullandı Gürsel Tekin Meral Akşener'in sözlerine sert tepki gösterdi

 İYİ Parti lideri Meral Akşener'in CHP'ye ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine CHP kadrolarından ilk tepki gecikmedi eski CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin'den geldi. Tekin, "CHP'nin hedef tahtasına oturtulması insafsızca eleştirilerdir" dedi. Akşener, partisinin Afyonkarahisar'daki 'Büyük Buluşması'nda Millet İttifakı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklenmişti.

Eski CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, TV100'de katılmış olduğu canlı yayında Akşener'in çıkışına tepki gösterdi. Tekin, Akşener'in sözleriyle ilgili şunları söyledi: "Millet iradesi ile seçilmiş her parti bakanlığı hak eder cümlesini İYİ Parti aylarca tartıştı. Bugün Akşener'in CHP'ye yönelik konuşması beni çok şaşırttı.

Partimizdeki arkadaşların mezhepleri, siyasal düşünceleri tartışıldı, biz ibadetten yoksunuz, camiye girdiğimizde hangi safta duracağımız tartışması bile oldu.

CHP'nin Genel Başkanı dahil olmak üzere ana kadrodaki yetkin, etkin isimlerin hiçbir tanesi bile bunlara yanıt vermedi. Asla Akşener'i de ve İYİ Parti'deki arkadaşımızı da tartıştırmadı. CHP'nin hedef tahtasına oturtulması insafsızca eleştirilerdir."

https://www.4x4bet123.com/ https://www.4x4bet123.com/
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER