VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 03 April 2021 19:55:57

0 Yorum

Kez Okundu.

TDP Lideri Sarıgül Şanlıurfa’dan Seslendi

Mustafa Sarıgül Şanlıurfa'yı ziyaret etti

katıldığı bir düğünde yöresel kıyafet giydi Ziyarete ilişkin açıklama yapan Sarıgül, "TDP iktidarında Türkiye, demokratik dünyada hak ettiği yeri alacaktır onun için; barış ekonomisine çok büyük önem vereceğiz" dedi

 

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, parti kurmaylarıyla birlikte Şanlıurfa’da ziyaretlerde bulundu. Bir otelde düzenlenen toplantıda partililer tarafından coşkuyla karşılanan Sarıgül, gündeme ilişkin şunları söyledi: Etrafımızda çeşitli oyunların oynandığı, çeşitli olayların bulunduğu bir dünyada ülkemizin huzurunu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.

Bu huzur, Türkiye’mizin gücüdür, kudretidir. Ülkemiz, dağıyla, taşıyla hepimizin. TDP iktidarında Türkiye, demokratik dünyada hak ettiği yeri alacaktır onun için; barış ekonomisine çok büyük önem vereceğiz. Bir elimizde bayrak, yüreğimizde vatan millet sevgisi, Şanlıurfa’ya çare olmaya geldik.

TDP olarak, günden güne büyüyoruz, gücümüze güç katarak, dünümüzle kucaklaşıp, Şanlıurfa’ya çare olmaya geldik. "Topraksız bir tek çiftçi bırakmayacağız" Partisinin tarım politikası hakkında bilgi de veren Sarıgül, "Atatürk barajına, Birecik barajına yeni ilaveler yaparak, Fırat’ı daha da şahlandıracağız bunun yanında, tarımda sanayileşmeyi sağlayarak, bu bereketi toprakların bütün Türkiye’yi beslemesini sağlayacağız bununla da yetinmeyeceğiz üreticiye, tohum, gübre desteği verirken ürünü alma garantisi de vereceğiz.

Küçükbaş hayvancılığı çeşitlendirip Şanlıurfa halkını refaha ulaştıracağız. Balcılığı teşvik edip üretilen balın pazarlanması ve markalaşmasını sağlayacağız" dedi Öte yandan bir sünnet düğününe katıldığı görülen Sarıgül'ün, yöresel kıyafet giymesi dikkat çekerken, fotoğraf kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
https://www.facebook.com/rhvmimarlik/videos/557660301802778
Yazar Bilgisi

H24 Haber H24 Haber infokariha.net Tüm Yazıları

BENZER HABERLER