VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 06 June 2021 22:03:59

0 Yorum

Kez Okundu.

Petekkaya Ilıcalı’dan Özür Dilemem

Erkan Petekkaya: Kerimcan Durmaz olayı Acun Ilıcalı'nın suçu

Kerimcan Durmaz'ın tv8'deki müzik ödülleri töreninde ödül almasına kızarak çok ağır eleştirilerde bulunan Erkan Petekkaya,

tv100'e özel açıklamalarda bulunarak, yaşananların Acun Ilıcalı'nın suçu olduğunu ifade ederek, sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı ve Kerimcan Durmaz hakkında söylediklerinin ardından özür mesajı yayınlayan Erkan Petekkaya, tv100'e özel açıklamalarda bulundu.

Söylediklerinin arkasında olduğunu ifade eden Petekkaya şu ifadeleri kullandı:

Fazla ileri gitimişim, daha düzgün anlatabilirdim. Bu olmaz, bizim çocuklarımız var. Türk Hava Yolları'nın tuvaletinde mastürbasyon yapmış bir adam bu. Hiçbir görevli bu olayın peşine düşmedi. Daha sonra karşımıza şarkıcı olarak çıktı. Elbette cinsel tercihine saygımız var.

 

yayıncı kuruluş ödül verdiği kişiye dikkat etmeliydi ama şunu belirtmem lazım, söyleyeceklerimi sert söylemişim. Haklıyken haksız duruma düşmüşüm. Bu Acun'un suçu. Kanala laf ediyorum ama kanal Acun'un kendi adıyla özdeşleştiği için laf ona gidiyor. Yayıncı kuruluş böyle birine nasıl ödül verebilir? Bizim çocuklarımız ne olacak?

Bir kez daha söylüyorum; Bu konuda söylediklerim doğrudur ve arkasındayım ancak ifadelerimde biraz fazla ileri gitmişim. Acun'dan değil ama insanlardan özür dilerim.

 

Kerimcan Durmaz'ın TV8’de ödül alması Erkan Petekkaya’yı çılgına çevirdi. Durmaz’ın uçaktaki skandal görüntülerini hatırlatan oyuncu Acun Ilıcalı’ya seslendi: ▪️Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Ahlak yoksunu Acun Efendi yuh!

ResimPetekkaya daha sonra paylaşımlarını sildi.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER