VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 19 May 2022 16:52:41

0 Yorum

Kez Okundu.

Paludan’dan Kur’an’a Küstahlık

Paludan’a İsviçre Polisi Destekli Tahrik Provakasyonu

Polis eşliğinde Kur'an-ı Kerim yakmaya devam ediyor! H24/Avrupa/ İslamifobiya

 Her seferinde Kuranı kerim ve İslam'a hakaret eden adı mahluk paludan geçen seferde Kuranı kerim yakmak üzere iken müslümanların lincinden kaçmıştı.

Bu eylemine bu kezde evinin önünde Müslüman komşularının tahriklerine sebep oldu. Rasmus Paludan, İsveç polisinin koruması altında Müslümanların kutsal kitabına yönelik alçak saldırılarına devam ediyor.

Rasmus Paludan, İsveç polisinin koruması altında Müslümanların kutsal kitabına yönelik alçak saldırılarına devam ediyor.

Danimarka ve İsveç vatandaşı ve Sıkı Yön Partisi ( Stram Kurs) lideri aşırı sağcı Rasmus Paludan, kurşun geçirmez zırhlı araçla ve polis korumasında Stockholm'ün Husby Mahallesi'ne gelerek Kur'an-ı Kerim yaktı.

Paludan megafon aracılığıyla İslam dinine ve Hazreti Muhammed'e hakaret etti. Oturdukları binanın yanında Kur'an-ı Kerim yakılması ve megafonla rahatsız edilmeleri üzerine balkonlara çıkan Müslümanlar, "Cumartesi gibi tatil olan bir günde çocuklarımızla evlerimizde rahat oturamayacak mıyız? Paludan'ın İslam'a hakaretlerini evimizden dinlemek zorunda mıyız" şeklinde polise tepki gösterdi.

Yaklaşık 100 polisin koruduğu Paludan'a, İsveç İstihbarat Teşkilatından (SEPO) 10 sivil polis de yakın koruma sağladı.

MÜSLÜMANLARA POLİS MÜDAHALESİ

Daha sonra Türklerin yaşadığı Hallunda Mahallesi'ne geçiş yapan Paludan, burada da bir Türk lokantasının önünde Kur'an-ı Kerim yaktı. Lokantanın sahibi Osman Demir'in tepki olarak Paludan'a yumurta atmasının üzerine polisler Demir'e copla saldırdı ve lokantasını kapattırdı.

Paludan'ın provokasyonu için bölgede otobüs ve tren seferleri iptal edildi. Öte yandan Paludan'a tepki gösteren 2 kişi de polis tarafından gözaltına alındı. 12 Mayıs'tan beri İsveç'te bulunan Paludan, 7 bölgede polis korumasında Kur'an-ı Kerim yaktı.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER