VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 16 March 2023 12:07:14

0 Yorum

Kez Okundu.

 Kurtulmuş’tan HÜDA PAR ve Yeniden Refah Açıklaması

 Kurtulmuş'tan HÜDA PAR ve Yeniden Refah açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CNN Türk'te gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Numan Kurtulmuş'tan HÜDA PAR ve Yeniden Refah açıklaması Google News'te Doğruhaber'e abone olun. Kurtulmuş, katıldığı TV programında gündeme dair sorulara ilişkin cevaplar verdi. Sunucunun Cumhur İttifakı genişleyecek mi sorusu üzerine şu açıklamalarda bulundu.

CUMHUR İTTİFAKI GENİŞLEYECEK Mİ?

Yeniden Refah ve HÜDA PAR ile görüşmeler sürüyor. Cumhur İttifakı'nın kurulduğu günden bu yana hiçbir zaman pazarlık masası olarak görülmedi. Ortak hedeflerde buluşuldu. Önümüzdeki yüzyılı Türkiye Yüzyılı hedefiyle bir araya gelindi. Şu cumhurbaşkanı yardımcısı olacak vs. bir takım koalisyon pazarlıkları olmadan yolumuza devam ediyoruz.

Bu asla bir koalisyon pazarlı değildir, asla olmayacaktır. Bundan sonra yeniden katılacak partiler de bu ittifaka oy verecekleri zaman, biz ortak hedeflerde bir araya geleceğiz. Şu anda yeniden tesis edilmiş, bir merkez siyaseti var. Bunun gövdesi de AK Parti'dir. Türkiye'nin geleceğiyle ilgili 'ben de varım diyen' ve ilkeler bunu ilkeler bazında ifade eden herkese kapılar açıktır.

Yeniden Refah Partisi kendi politikası olan bir siyasi partidir. Görüşlerine saygı duyarız. Burada bir koalisyon protokolü hazırlanıyor değildir. Türkiye Yüzyılı'nın kapılarını açmak için arkadaşlarımız kararını vereceklerdi.

Biz Kadına yönelik Şiddetin karşındayız. Binali Yıldırım bey in görüşmeleri sırasında bir şart ve protokol imzalanmadı ve bu istekler yaplmadı.

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLE GÖRÜŞME VE "6284" KONUSU

Yeniden Refah Partisi, kendi programı olan bir siyasi partidir. Tüm partilerin görüşlerine saygı duyduğumuz gibi Yeniden Refah'a da saygı duyuyoruz. Bir koalisyon protokolü imzalanmıyor. Seçime dönük bir ittifak yapma peşindeyiz. Bu konuların tartışıldığı zemin ortada yok. Bu tartışmaların hepsini bir kenara bırakmak lazım. AK Parti'nin tavrı tarzı farklıdır. Kadınlar için her türlü tedbiri alırız. Aileyi güçlendirmek kadını zayıflatmak değildir. Programımız ve yaptığımız siyasi çalışmalar ortadadır.

Yeniden Refah partisi İlkeli bir fikri olan Talepleri olan bir partidir. Bizde bu partideki dostlarımızı yeni yüzyıl daki projemizde görmek isteriz

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER