VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
KÜNYE
FİRMA REHBERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
YAZARLAR
H24HBR

@ Haber Tarihi : 24 May 2022 20:48:39

0 Yorum

Kez Okundu.

Kılıçdaroğlu saat verdi

Kılıçdaroğlu Büyük Planı İfşa Edecek!

H24/ SİYASET 

Kılıçdaroğlu saat verdi: Bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim "Erdoğan vakıf süsü verdiği Türkiye merkezli paralel yapılarla yurt dışına devasa paralar aktarıyor" iddiasında bulunan CHP Lideri saat 22: 00 da Açıklama yapacak 

Partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bomba iddia…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: – Kirlenmiş bürokratlara seslenmek istiyorum. Bu kürsüde, “Atatürk Havalimanı pistlerinin kırılmasında tek bir mürekkep damlası olan herkes sorumludur” dedim.

Yine aynı şekilde net bir şekilde “Vazife namına mafya düzenine hizmet edenler artık sorumludur” dedim.

– “Emri uyguladım diyerek kurtulamazsınız çünkü bu vatana ihanettir” dedim.

Bugün de bunların arkasındayım. Kirlenmiş bürokratlara seslenmek istiyorum. Bu Kemal Kılıçdaroğlu’nun onlara son iyiliği olsun.

BÜROKRATA SESLENDİ

– Suça bulaşmış bürokrat beni iyi dinle kardeşim. Sen bunların suç çarkını döndürürken, bunlar seni kendilerini kurtarma planlarının içine hiç dahil etmiyorlar. Toplu bir kaçış planı yürürlükte. Bu işlenen suçlardan sana rol biçtiler. Değişim geldiğinde halinin nice olacağını ise inan hiç umursamıyorlar. Ben sana biraz detay vereyim ey sarı bürokrat.

DEVASA PARALAR AKTARILIYOR

– Kaçmanın hazırlıklarını hızlandırdılar. Erdoğan, vakıf süsü verdiği Türkiye merkezli paralel yapılarla yurt dışında devasa paralar aktarıyor. Bunların başında da Erdoğan’ın aile bireyleri geliyor. Yurt dışında kurdukları bu paravan kurum üzerinden o yabancı ülkede oturma ve çalışma izni çıkarmak istiyorlar. Bu birkaç yüz kişiyle sınırlı.

22.00’DE AÇIKLAYACAĞIM

– Yani “Ey Pensilvanya” diye bağıranlar şimdi kendi Pensilvanya’larını oluşturma telaşındalar. Şunu çok iyi bilmen gerekiyor suça bulaşmış bürokrat. Bu birkaç yüz kişiyi kurtarma operasyonunda sen yoksun. O uçaklarda yeri ayrılanlar arasında da sen olmayacaksın. O uçağın kapısı sana hiç açılmayacak. Ben en iyisi bu akşam saat 22.00’de bu skandalı açıklayayım, sen de beni dinle. Amacım pisliğe bulaştırdıkları bu sarmaldan seni yol yakınken kurtarmaktır.

ERDOĞAN SAKIN REDDETMEYE KALKMA…

– Senin üzerinden bitkisel hayata soktukları devleti yeniden canlandırmaktır. Ey devletin şerefli bürokratları bunlarla birlikte sizi de akşam 22.00’de bekliyorum. Sizlerin benim başımın üzerinde yeriniz var. Akşam 22.00’de bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim, milletimi de bekliyorum. Erdoğan sakın reddetmeye kalkma, bütün belgeler elimizde.

https://www.facebook.com/rhvmimarlik/ https://instagram.com/h24haber?igshid=zq8vz8puuo1z
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER